wnetwesele.pl

ślub, wesele, moda, uroda, eventy

Lifestyle

Zamknij wspomnienia w drewnie

Zamknij wspomnienia w drewnie

W świecie zdominowanym przez produkty cyfrowe, wspomnienia w wersji analogowej stają się wykwintnym rarytasem. W przeciwieństwie do zlepku pikseli oddziałujących tylko na zmysł wzroku, można dogłębniej przywołać wspomnienia gładząc chropowatą bądź śliską fakturę papieru, na którym zatrzymał się czas w kadrze. Zapach naturalnej woni drewna zatrzyma czas i przeniesie do zastygłej przeszłości. Ze zdjęciami, jak ze wspomnieniami, należy obchodzić się szczególnie, zwłaszcza z tymi, które mają nigdy nie wyblaknąć i pozostać żywe, przede wszystkim w pamięci. A wspomnienia winno się oprawiać adekwatnie do ich wartości, najlepiej w spersonalizowane i starannie wykonane albumy bądź pudełka, dzięki którym nie nadgryzie ich ząb czasu. A te mogą się stać uniwersalnym prezentem dla każdego, bez względu na okazję.

Książki z zapisem wspomnień

Tradycyjne albumy na zdjęcia przeżywają renesans. I o ile forma powraca, o tyle zmieniła się moda. Drewniany album na zdjęcia nie tylko będzie trwałym nośnikiem najpiękniejszych chwil, ale i stanowić będzie oryginalny i wysublimowany prezent dla konesera piękna w każdym wieku, a szczególnie przypadnie do gustu przedstawicielom starszych pokoleń. Sprawdzi się jako podarek dla rodziców, dziadków, ale też idealnie wpasuje się w wyjątkowe okazje, takie jak ślub, komunia czy chrzest. Bowiem czyż istnieje lepszy sposób na przywoływanie wspomnień niż sięganie po zapisanych obrazami kart historii? W przypadku zdjęć, opakowanie jest nie mniej ważne, co ich treść, a dodatkowo je podkreśla. Spersonalizowany grawer czy misternie wypalane fantazyjne wzory ozdobią każdą przestrzeń i wołać będą spomiędzy dekoracji, by po nie sięgnąć.

Skarby ukryte w pudełkach

Wspomnienia to skarby, a te zwykło przechowywać się w skrzyniach, w tym przypadku adekwatnych gabarytem. Spersonalizowane pudełka drewniane na zdjęcia przywodzą na myśl najcenniejsze zdobycze, które chciałoby się ukryć przed całym światem, a czasem i pochwalić się nimi z bliskimi osobami. Pudełka drewniane, wykonywane na zamówienie, pozwolą zebrać w jednym miejscu najcenniejsze chwile i zamknąć je w jednej przestrzeni, a ich zwiększona pojemność, w przeciwieństwie do albumów, pozwoli na stopniowe dodawanie kolejnych. Dodatkową zaletą jest ich niepowtarzalne wzornictwo- ich design może być dostosowany do potrzeb indywidualnej osoby, zarówno dla miłośnika minimalizmu, jak i amatora barokowych i rokokowych, organicznych wzorów. Zaletą pudełek na zdjęcia jest ich różnorodność, nie tylko w zakresie ich designu, ale i wielkości.

Udostępnij