wnetwesele.pl

ślub, wesele, moda, uroda, eventy

Lifestyle

Letni wieczór w ogrodzie — wieczór panieński w stylu Boho

Letni wieczór w ogrodzie — wieczór panieński w stylu Boho

Wieczory panieńskie cieszą się ogromną popularnością i od kilkunastu lat przyszłe panie młode chętnie spędzają czas w damskim gronie. Taki wieczór to symboliczny sposób na zamknięcie pewnego rozdziału, ale przede wszystkim moc cudownych atrakcji i czas spędzony w gronie cudownych kobiet. Niektóre panie preferują szalone imprezy, jednak coraz większą popularnością cieszą się kameralne przyjęcia na łonie natury. 

Wieczór Panieński Gdynia 

Do zorganizowania wieczoru panieńskiego potrzebne są bliskie przyjaciółki, jedzenie, dobry alkohol i … piękny ogród. Firma Jey Jey Panieńskie w Trójmieście pomoże zorganizować wyjątkowy letni wieczór panieński w ogrodzie w lokalizacji Gdynia Redłowo. Wszystko odbędzie się w prywatnym ogrodzie, drewniany stół zostanie pięknie udekorowany, a o sytość zadba kucharz, który przygotuje trzydaniową ucztę. W takim anturażu pozostaje już tylko cieszyć się swoimi towarzystwem. 

Dekoracje na wieczór Panieński 

Dekoracje w stylu boho to piękny sposób na podkreślenie lekkości. Ogród, w którym odbędzie się wasz wieczór panieński, zostanie udekorowany polnymi kwiatami, a wszystko to będzie kontrastować na tle drewna. Wszystko nada sielankowego wystroju, w którym będzie chciało się przebywać. To wszystko sprawi, że ogród będzie cudownym miejscem do wykonania zdjęć. A może nawet i sesji zdjęciowej o złotej godzinie? 

3 zabawy na wieczór panieński 

Lato, piękna pogoda i magiczny ogród, kiedy skosztujecie już wszystkich dań, przyjdzie czas na zabawy. Jakie gry panieńskie warto zorganizować? 

Czy to mój przyszły mąż? 

Popularną zabawą na wieczór panieński jest wydrukowanie kilku zdjęć części ciała partnerów uczestniczek. Usta, ucho, dłonie, stopa. Następnie zdjęcia rozkłada się na stole, gdzie przyszła Panna Młoda może wytypować, które fotografie należą do jej narzeczonego. 

Jak dobrze znasz swojego narzeczonego? 

Świadkowa wysyła listę pytań do przyszłego Pana Młodego, w którym zawarte są różne pytania. Następnie porównuje się odpowiedzi Panny Młodej z tymi podanymi przez jej narzeczonego. Im większa

Czy powstrzymasz się przed tymi słowami?

Wieczór panieński to wyjątkowy czas, kiedy możesz odpuścić sobie wszystkie troski i obawy. Dlatego warto zadbać o wprowadzenie pewnych zasad. Gra w zakazane słowa to prosta zabawa, która urozmaici każdy wieczór. Ustalcie słowa, których nie wolno używać, jak „praca” lub „ślub”, a więc takie tematy, które zaprzątają głowę Panny Młodej od miesięcy. Dziewczyna, która wypowie zakazane słowa, za karę będzie musiała wypić karnego shota. 

Świadkowa najlepiej zna Pannę Młodą i wie, czego będzie oczekiwać, co lubi, a czego nie. Letni wieczór panieński w ogrodzie może być miłym zaskoczeniem dla tych pań, które uwielbiają klimat boho. 

Udostępnij