wnetwesele.pl

wnetwesele.pl – ślub, wesele, moda, uroda, eventy

suknia ślubna vintage
Wesele

Suknia ślubna vintage – luksus, na który możesz sobie pozwolić?

Każda Panna Młoda wie, że suknia ślubna jest prawdziwą atrakcją każdego wesela. Z pewnością wszyscy zwrócą na nią uwagę, więc musi być spektakularna. Równocześnie musi dobrze podkreślać sylwetkę Panny Młodej oraz pasować do motywu przewodniego uroczystości. W ostatnich latach rosnącą popularnością cieszą się suknie ślubne w stylu vintage. Czym się charakteryzują? Kto powinien je nosić?

W dobrym stylu

Bogate suknie ślubne jak dla księżniczki pomału wychodzą z mody. Wcześniej każda Panna Młoda o takiej marzyła, ale teraz jest ona już coraz częściej uważana za coś w kiepskim stylu. Takie suknie pasują na wielkie i wystawne wesela, które obecnie też są już coraz rzadziej wybierane przez Młodych. Tym bardziej że warunki epidemiczne uniemożliwiają ich organizację. W związku z tym Panny Młode coraz częściej szukają alternatywy dla nowoczesnych sukni i chcą czegoś bardziej zaskakującego. Tutaj właśnie na scenę wkracza suknia ślubna vintage. Są to kreacje pasujące stylem do minionych epok. Najczęściej składa się na nie sporo koronki, a często nawet ręczne hafty. Suknie te są skromne – zarówno pod względem kroju jak i ozdób. Nie znajdziemy na nich połyskujących dżetów i cekinów, a jedynie klasyczne elementy. Często suknie te mają długie rękawy, a nawet wysokie kołnierzyki.

Na pewno wygodniejsze

Suknia ślubna vintage wyróżnia się klasyczną formą. Można powiedzieć, że bardziej przypomina codzienną sukienkę niż bogatą suknię ślubną na kole. Co za tym idzie – dużo wygodniej można się w niej poruszać. To z kolei oznacza komfort dla Panny Młodej, której łatwiej będzie tańczyć, siadać i wstawać, korzystać z toalety, a nawet wsiadać do samochodu. Może się to wydawać banalne, ale w rzeczywistości ma ogromne znaczenie. Dzięki temu Panna Młoda będzie mogła czuć się swobodniej na własnym weselu, a tego nie sposób przecenić.

Wyróżnij się

Zdecydowanie się na suknię ślubną vintage wcale nie oznacza, że całą uroczystość musi być urządzona w takim stylu. Takie suknie najczęściej doskonale pasują do nowoczesnego charakteru imprezy. By nadać im pazura, wystarczy zestawić suknię ze skórzaną ramoneską albo dżinsową kurtką z malowanym napisem na plecach. To prosty sposób na to, by przełamać tradycyjny charakter kreacji. Suknie w stylu vintage najczęściej są dostępne w klasycznych kolorach – odcieniach bieli. Dlatego też pozwalają na sporo szaleństwa w doborze dodatków do kreacji. Będą świetnie prezentowały się z kolorowym wiankiem lub barwną biżuterią w odcieniu przewodnim uroczystości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *