wnetwesele.pl

ślub, wesele, moda, uroda, eventy

Wydarzenia

Balony dekoracyjne – w przypadku jakich okazji się sprawdzają?

Balony dekoracyjne – w przypadku jakich okazji się sprawdzają?

Balony dekoracyjne, stanowią idealny dodatek do każdej imprezy – od wesela, poprzez sylwestra i urodziny, aż po tak zwane domówki. Za ich pomocą, możemy stworzyć  niepowtarzalny klimat, który przypadnie do gustu dzieciom i nie tylko. W sklepach dostępne są balony o różnym rozmiarze, kształtach i kolorach. Na pewno uda się nam znaleźć modele idealnie dopasowane do naszych preferencji. Jakie rodzaje balonów do dekoracji można wyróżnić? W przypadku jakich okazji się sprawdzą? Na te pytania, postaramy się udzielić odpowiedzi w poniższym artykule.

Balony dekoracyjne – rodzaje

Najbardziej popularne, są balony dekoracyjne wykonane z gumy o okrągłym kształcie i różnorodnej barwie, zdobione oryginalnymi printami albo napisami, np. https://szkloidekoracje.pl/pl/c/BALONY/393. Możemy je napompować helem albo powietrzem. Rzadziej, możemy natrafić na ofertę foliowych balonów dekoracyjnych, niemniej jednak nic nie ujmuje im oryginalności – napełniane helem, mogą się unosić w powietrzu. Posiadają różnorodne kształty, za sprawą czego stanowić mogą idealną ozdobę podczas przyjęć, tym bardziej tych dla naszych pociech.

Balony na ślub oraz wesele

W roli ozdoby auta, czy też sali weselnej, najczęściej występują gumowe balony. Niewątpliwie są one nieocenione podczas tworzenia dekoracji oraz kompozycji. Pomimo tego, balony foliowe wypełniane helem będą stanowić idealny dodatek. Ich wzór oraz kształt nawiązywać może do postaci panny młodej i pana młodego, butelki szampana, obrączek, czy też wesołych napisów będących nawiązaniem do zaślubin. Balony na ślub czy też na wesele, będą bardzo dobrym tłem do fotografii oraz humorystycznym elementem. Użycie balonów dekoracyjnych, będzie także wspaniałym pomysłem przy oznaczaniu miejsc dla nowożeńców. Są to na pewno elementy dekoracyjne, których nie powinno brakować.

Balony na urodziny

Balony, poza papierowymi czapeczkami i tortem, stanowią najważniejszy atrybut każdego przyjęcia urodzinowego. W takim dniu powinny się one pojawić, nawet jeżeli nie jest organizowane specjalne przyjęcie dla jubilata. Balony mające różne kształty i wzory nawiązujące do świętowania urodzin, będą stanowić idealną alternatywę dla kwiatków i sprawdzą się też bardzo dobrze w roli niewielkiego upominku. Wybór balonów urodzinowych, jest naprawdę spory, dlatego bez przeszkód wybierzemy wzór, który najlepiej wpasuje się w zainteresowania i gusta danego jubilata. Podczas ważniejszych urodzin, takich jak osiemnastka, czy trzydziestka, świetnie sprawdza się balony mające kształt cyfr.

Udostępnij