wnetwesele.pl

ślub, wesele, moda, uroda, eventy

Wesele

Piękne miejsca na wesele w plenerze we Wrocławiu i okolicach

Piękne miejsca na wesele w plenerze we Wrocławiu i okolicach

Każda para młoda marzy o tym, by zorganizować niezapomniane przyjęcie weselne. Na pewno uda się to osiągnąć, gdy postawimy na wesele w plenerze we Wrocławiu i okolicach, ponieważ nie brakuje pięknych miejsc. Które w szczególności warto brać pod uwagę? Które miejsca mogą okazać się dobrym wyborem na wesele w plenerze we Wrocławiu? Poniżej przedstawiamy kilka możliwości! 

Villa Greta 

Naszą pierwszą propozycją jest Villa Greta. To miejsce zlokalizowane w Dobkowie, w Górach Kaczawskich. To XIX- wieczna wieś o jakże bogatej tradycji, która daje możliwość na organizację niezapomnianego wesela w plenerze. Panuje tutaj wyjątkowy klimat i jest to dobre miejsce dla tych par, które myślą o organizacji wesela w rustykalnym stylu. Na uwagę zasługuje również fakt, że serwowane są tutaj bardzo smaczne dania, więc na pewno Villa Greta przypadnie do gustu każdemu, w tym również tym bardziej wymagającym osobom.

Ślężyński Młyn

Ślężyński Młyn to również ciekawa opcja na organizację wesela pod gołym niebem. To obiekt usytuowany na skraju wsi Szczepanów w gminie Marcinowice. Od samego Wrocławia Ślężyński Młyn dzieli zaledwie 35 km, więc nie będzie trudności z dojazdem. Na korzyść tego miejsca przemawia fakt, że panuje tutaj wyjątkowy klimat. Do tego teren Młyna został bardzo dobrze zagospodarowany i widać to w każdym detalu. Do dyspozycji młodych pozostaje przepiękny ogród, który sprawdzi się zarówno na ślub w plenerze, jak i na wesele. 

Pałac Lenartowice

Pałac Lenartowice słynie z tego, że obsługa zapewnia kompleksowe wsparcie przy organizacji wesel w plenerze. Co ciekawe, można tutaj realizować dowolne pomysły, co oznacza, że ostatecznie to od nas zależy, jaki styl będzie mieć nasze przyjęcie. Dodatkowo Pałac Lenartowice zapewnia dostęp do przepięknego namiotu, więc nawet niepogoda nie przeszkodzi nam w organizacji wesela w plenerze. 

Pałac Brzeźno 

Pałac Brzeźno to obiekt z bardzo eleganckimi wnętrzami, wspaniałym parkiem oraz niepowtarzalnym nastrojem. Nie sposób pominąć również dobrej obsługi, czy wybitnego kucharza, który serwuje bardzo smaczne posiłki. Tutaj również nie ma trudności z organizacją plenerowego przyjęcia weselnego, a teren parku przystosowany jest nawet na 200 osób. Dzięki temu Pałac Brzeźno idealnie nadaje się na kameralne, jak i duże wesela. Warto też wspomnieć, że do na terenie Pałacu znajduje się sporo stawów i strumyków, a także pięknych drzew, czy kwiatów. Jeśli zatem wybór padnie właśnie na to miejsce, to można wykorzystać teren do sesji ślubnej. 

Mieszko i Jagienka

Mieszko i Jagienka to kompleks, który znajduje się w Sulistrowiczkach, a dokładniej mówiąc w malowniczej Przełęczy Tąpadła na Przedgórzu Sudeckim. Cały obiekt jest bardzo uroczy i klimatyczny, wręcz idealny na wesele plenerowe w stylu boho. Można tutaj odpocząć od gwaru miejskiego, skupić się na sobie i na celebracji miłości, czy wspólnej zabawie z rodziną i przyjaciółmi. 

Pałac Rząsiny

Pałac Rząsiny to XVI-wieczny obiekt usytuowany w miejscowości Rząsiny z dębowo-bukowym parkiem. Z pałacu rozciąga się przepiękny widok na Sudety, a duży park sprawia, że spokojnie można tutaj zorganizować przyjęcie weselne w plenerze.

Jurta

Jutra nie jest miejscowością ani nazwą lokalu, czy zajazdu, w którym można zorganizować wesele we Wrocławiu i okolicy. To najprościej mówiąc drewniana konstrukcja, która w słoneczne dni jest odsłonięta, a gdy na zewnątrz pogoda się zmienia, to wodoodporne rozwiązania sprawiają, że i tak można się bawić bez względu na pogodę. Jeśli zatem szukamy bezpiecznego rozwiązania, to właśnie jurty warto brać pod uwagę.

Jak widać wiele sal weselnych we Wrocławiu i okolicach udostępnia swój ogród w celu realizacji waszych wspólnych marzeń o plenerowym weselu.

Udostępnij