wnetwesele.pl

ślub, wesele, moda, uroda, eventy

Wesele

Magnesy dla gości weselnych – czy to dobry pomysł na upominek?

Magnesy dla gości weselnych – czy to dobry pomysł na upominek?

Wręczanie swoim gościom weselnym drobnych upominków stało się już tradycją niemal każdego współczesnego wesela. Państwo młodzi, dla których dzień ślubu i zabawy weselnej to jeden z najważniejszych momentów w życiu, pragną podziękować wszystkim przybyłym za uczestnictwo w ceremonii i wspólne celebrowanie zaślubin poprzez przekazanie im miłego podarunku. Taki gest to życzliwy ukłon w stronę gościa pozwalający poczuć mu się docenionym i szanowanym.

Bardzo często jednak nie jest łatwo wybrać ten właściwy, jedyny upominek, który zadowoli wszystkich gości. Na weselu obecne są przecież zarówno osoby ze starszego i młodszego pokolenia, kobiety, mężczyźni i dzieci, rodzina, przyjaciele i dalsi znajomi lub krewni. Upominek dla gościa weselnego powinien być więc uniwersalny, ale także niezbyt zobowiązujący. Dobrze, jeśli stanowiłby pamiątkę ze ślubu i wesela państwa młodych i był na tyle trwały, aby nawet po latach osoba obdarowana mogła wspominać sobie to niecodzienne, pełne ekscytujących emocji wydarzenie. Jaki więc upominek będzie najbardziej odpowiedni? Może magnes ślubny ze zdjęciem nowożeńców i datą ich ślubu

Magnesy dla gości weselnych – doskonały pomysł na upominek 

Jeśli planujecie podziękować swoim gościom za przybycie na tak ważne święto, jakim jest Wasz dzień ślubu i nadal nie podjęliście decyzji w kwestii wyboru upominku, to poważnie rozważcie wybór magnesu personalizowanego.  

Magnesy dla gości weselnych to uroczy prezent, który z pewnością oczaruje wszystkich przybyłych. Możliwość zdecydowania o każdym elemencie związanym z wyglądem magnesu to zdecydowanie plus tej formy podarunku. Możecie stworzyć go całkowicie od podstaw, zaczynając od wymiarów i wyboru tworzywa, a kończąc na projekcie nadruku.  

W dodatku magnes ślubny to prezent, który pozostanie z Waszym gościem na zawsze. Kto miałby odwagę wyrzucić do kosza tak sentymentalną pamiątkę? Magnes dla gości weselnych nigdy się nie zużyje, nie przeterminuje i nie dotknie go ząb czasu. Najbliższe Waszemu sercu osoby będą mogły zawiesić go na lodówce pośród innych magnesów lub zdjęć, które wiążą się z miłymi wspomnieniami. Dalsi krewni lub znajomi być może schowają go do szuflady, ale z pewnością zachowają tę cenną pamiątkę na wiele długich lat.   

Magnesy dla gości weselnych – pomysły na projekt 

To, jak zaprojektujcie magnes ślubny zależy tylko od Waszej wyobraźni. Może mieć on charakter oficjalny lub bardziej żartobliwy. Nie ma ograniczeń. Ważne, aby upominek oddawał Waszą osobowość, charakter ceremonii i przekazywał gościom Wasze emocje związane z wejściem w związek małżeński.  

Na magnesie ślubnym można umieścić: 

  • Wasze wspólne zdjęcie,
  • imiona i datę ślubu,
  • dedykację,
  • podziękowania,
  • motto życiowe, której jest Wam bliskie,
  • znany cytat,
  • lub humorystyczną sentencję.  

Bardzo ważna jest również oprawa wizualna podarunku. Nie martwcie się, jeśli nie macie zmysłu artystycznego. Skorzystajcie z pomysłów i inspiracji dostępnych w sklepie internetowym Empik Foto, gdzie przygotowaliśmy dla Was kilka kolekcji różnych materiałów ślubnych, które w połączeniu ze sobą będą tworzyć harmonijną i przemyślaną całość.  

Nasze kolekcje zostały stworzone zgodnie z najnowocześniejszymi trendami ślubnymi. Wybierz styl elegancki, glamour, minimalistyczny, boho lub botaniczny. Zapoznajcie się z ofertą magnesów, a z pewnością znajdziecie coś właściwego, co podkreśli Waszą indywidualność. Podziękujcie swoim gościom w taki sposób, aby długo i miło wspominali ten wyjątkowy czas.   

Artykuł partnera

Udostępnij