wnetwesele.pl

ślub, wesele, moda, uroda, eventy

Wesele

Jakie są alternatywy dla białej sukni ślubnej?

Jakie są alternatywy dla białej sukni ślubnej?

Nie każda panna młoda musi wystąpić w bieli. Ślub to wyjątkowa uroczystość, więc młodzi powinni wyglądać dokładnie tak, jak sobie tego wymarzą. Dzięki temu będą mogli nie tylko czuć się swobodnie, ale też będą mieli okazję do stworzenia pięknych wspomnień z tego dnia. Jakie są alternatywy dla białej sukni ślubnej? Co noszą modne panny młode?

Postaw na kolorowe elementy

Te suknie to pewien rodzaj kompromisu pomiędzy suknią kolorową a w pełni białą. Kompromis ten polega na wprowadzeniu kolorowych elementów do kreacji. Może to być kolorowy pas, szarfa lub jedna z warstw tiulu. Ciekawym rozwiązaniem są suknie ombre, których dół jest kolorowy, a góra klasycznie biała. Ombre nie musi być jednokolorowe. Wstawka może być tęczowa albo zawierać kilka kolejnych tonów tego samego koloru, czyli cieniowanie.

Czerwień

Prawdziwym hitem są czerwone suknie ślubne. Są one jednak dedykowane najodważniejszym pannom młodym, które nie boją się koloru i chcą przyciągać spojrzenia. Czerwona suknia zdecydowanie skupia na sobie uwagę i sprawia, że wszyscy patrzą na osobę noszącą ten kolor. To świetny odcień dla buntowniczek, które lubią łamać tradycję i zaskakiwać znajomych oraz rodzinę.

Stare złoto

To bardzo wyjątkowy odcień, który przypomina złamaną biel, która wpada w żółć i jasny brąz. To odcień niezwykle szlachetny. Doskonale prezentuje się z błyszczącymi dodatkami np. ze złotą nitką, brokatową warstwą, dżetami, cekinami, błyszczącymi koronkami lub koralikami. Suknie ślubne w kolorze starego złota są wyjątkowo strojne i prezentują się jak drogocenna biżuteria. To kreacje doskonałe dla księżniczki.

Warto zobaczyć: https://www.wnetwesele.pl/ile-kosztuje-slub-cywilny/

Pastelowy róż

Ten odcień najczęściej jest bardzo zbliżony do białego, więc doskonale sprawdza się jako alternatywa dla białej sukni dla pań, które nie chcą łamać tradycji, ale równocześnie prezentować się świeżo i nowocześnie. Pastelowy róż to bardzo subtelny i dziewczęcy odcień. Świetnie komponuje się z różowymi kwiatami oraz z zielonymi liśćmi o przygaszonych barwach. Pastelowy róż często bywa tak podobny do bieli, że na pierwszy rzut oka trudno je od siebie odróżnić. Róż doskonale pasuje do bladej cery i delikatnie ociepla jej odcień.

Srebrna

Srebrna suknia ślubna to propozycja dla przyszłej panny młodej, która lubi zaskakiwać. Srebro jest szlachetne i prezentuje się po królewsku. Dobrze komponuje się z ozdobami. Srebro i odcienie szarości są modne, a co za tym idzie – coraz bardziej popularne. Wybierając srebrną suknię, warto zrezygnować z bogatej biżuterii na rzecz ozdobnych elementów samej kreacji.

Udostępnij