wnetwesele.pl

ślub, wesele, moda, uroda, eventy

Ślub

Boho ślub w plenerze – czyli jak spektakularnie może wyglądać ślub

Boho ślub w plenerze – czyli jak spektakularnie może wyglądać ślub

Marzy Wam się spektakularny ślub w plenerze? Nie wiecie, jak go zorganizować? A może szukacie nietuzinkowych pomysłów? Koniecznie weź pod uwagę boho ślub i zobacz piękną realizację fotograficzną Dawida Zielińskiego.

Ślub w stylu boho, czyli jaki?

Przede wszystkim powinniśmy zacząć od określenia, z jakim dokładnie stylem mamy do czynienia. Co skrywa się pod pojęciem stylu boho? Styl boho inspirowany jest na etnicznych wzorach, które są charakterystyczne dla kultury cygańskiej oraz hipisowskiej. Jest to styl bardzo lekki, wolny od przepychu, czy sztucznej atmosfery. Nazwa wzieła się od bohemy czyli kolorowego, mulitikulturalnego nurtu artystyczneog utorzsamianego z cyganerią.

Tutaj najważniejsza jest spontaniczność, lekka i przyjazna atmosfera. Styl boho to przede wszystkim pióra, frędzle, falbanki, pawie oczka i etniczne wzory. W dekoracjach powinny przejawiać się takie kolory jak biel, czy zieleń. Nie powinno zabraknąć również ziół, trwa, czy kolorowego szkła. Łapacze snów rozwiewane przez wiatr są częstą dekoracją ślubów i wesel w stylu boho. Miejscami, które sprawdzają się na organizację ślubu w stylu boho są te, które znajdują się w okolicach rzeki, jeziora, lasu, czy nawet jeziora a więc bliko natury i w plenerze.

Boho ślub w plenerze – jak zorganizować?

Jeśli ślub w plenerze ma być spektakularny, to warto poświęcić trochę czasu na jego organizację w plenerze. Na pewno możliwości mamy całkiem spore, ponieważ wszystkie miejsca, o których wspomnieliśmy wcześniej, mogą stać się idealną otoczką do celebracji miłości. Łąka na górskiej polanie – czy nei brzmi to spektakularnie i romantycznie zarazem? Wystarczy sięgnąć po odpowiednie dodatki, czy dekoracje boho, a już będzie można stworzyć wyjątkową atmosferę oraz sprawić, że będzie to najpiękniejszy ślub niczym z bajki.

Co więcej, warto też wziąć pod uwagę swoje oczekiwania, ponieważ to w końcu nasz dzień ślubu i warto, by był zgodny z naszymi marzeniami, czy pragnieniami. Jeśli pojawią się trudności w organizacjach, to również nie musimy sami się z nimi zmagać.

Warto pamiętać, że na rynku nie brakuje profesjonalnych organizatorów, którzy są w stanie przygotować ślub zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Dzięki temu my będziemy mogli skupić się na innych zadaniach, bo nad przebiegiem prac organizacyjnych będzie czuwał fachowiec, który dołoży starań, aby ten dzień był wyjątkowy.

I Wam marzy się przepiękny ślub plenerowy w stylu boho? Jeśli tak to chętnie upamiętnie to niezwykłe wydarzenie dla Was: Dawid Zieliński – fotograf ślubny

Udostępnij