wnetwesele.pl

ślub, wesele, moda, uroda, eventy

Ślub

Gdzie można zorganizować wesele – nietypowe propozycje

Gdzie można zorganizować wesele – nietypowe propozycje

Wśród przyszłych małżonków prym wiedzie organizacja wesela w standardowych salach weselnych lub tych zlokalizowanych w eleganckich restauracjach. Nie bez znaczenia pozostaje również rola domów weselnych, które coraz częściej stylizowane są na  starodawne pałace lub dworki z dawnych lat. Samo miejsce wydarzenia może być ciekawą atrakcją dla gości. Wystarczy, że wybierzemy naprawdę nietypowy dom weselny albo… całkowicie z niego zrezygnujemy na rzecz wynajęcia weselnego namiotu!

Zanim jednak sięgniemy po tę ostatnią deskę ratunku i przygotujemy dla gości niezwykłą imprezę w plenerze, rozważmy jednak wybór jednego z domów weselnych, bo nawet taki dom nie musi być przecież zupełnie prosty i zwyczajny. Nikt nie każe nam szykować wesela w królewskim pałacu. Nie musimy też przygotowywać go w eleganckiej, ale jednak dość zwykłej restauracji. Teraz w modzie są natomiast domy weselne w stylu glamour, które pozwalają nam zachować elegancki, ale zarazem nowoczesny charakter imprezy. Sale dekorowane designerskimi dekoracjami spowite są ciekawymi połączeniami kolorystycznymi. Styl glamour nie przypadnie do gustu wszystkim, ale to nie znaczy, że nie warto go stosować – na pewno jest on odważnym i interesującym wyborem. Więcej inspiracji na temat organizacji wesela można znaleźć na https://www.weselezklasa.pl/. Znajdziemy tam podpowiedzi, jak zaplanować wesele utrzymane niemal w każdym stylu – od nowoczesnego po rustykalny.

A może studio?

Drugi wariant jest jeszcze bardziej nowoczesny. Jeżeli bowiem styl glamour okaże się dla nas jednak zbyt elegancki czy klasyczny, zawsze możemy wynająć na wesele proste studio. Modernistyczny charakter minimalistycznych wnętrz na pewno przypadnie do gustu wszystkim młodym, a i tych starszych może zachwycić, pokazując im, że dom weselny może wyglądać zupełnie inaczej, niż to się im do tej pory wydawało. Nowoczesne wesele spokojnie przygotujemy też w sali bankietowej. Poszukajmy czegoś takiego w miejskich hotelach. Wybór nowocześniejszego obiektu sprawi, że na pewno zapewnimy swoim gościom dużą wygodę.

A jeśli ani domy weselne w stylu glamour, ani tym bardziej nowoczesne studia nie są w stanie przypaść nam do gustu, pójdźmy w stronę wesela plenerowego. To też jest naprawdę niezły pomysł. Pamiętajmy jednak, że w przypadku tego wesela zawsze trzeba mieć jakiś plan awaryjny na wypadek kiepskiej pogody. Na pewno przyda się również zorganizowanie atrakcji, takich jak te https://www.weselezklasa.pl/atrakcje-weselne,42/.

Udostępnij