wnetwesele.pl

ślub, wesele, moda, uroda, eventy

Ślub

Śląskie sale weselne które umożliwią Ci organizację wesela w plenerze

Śląskie sale weselne które umożliwią Ci organizację wesela w plenerze

Myślisz o organizacji wesela w plenerze na Śląsku? Nie wiesz, które sale weselne na Śląsku mają w swojej ofercie taką usługę? My wiemy i chętnie podzieliśmy się swoją wiedzą z Tobą. Poniżej przedstawiamy przegląd śląskich sal weselnych, które mogą sprostać Twoim oczekiwaniom. Koniecznie się z nimi zapoznaj!

Dwór Hubertusa 

Naszą pierwszą propozycją jest Dwór Hubertusa, który zlokalizowany jest w Mysłowicach. Jest to wyjątkowe miejsce, które nie tylko zapewnia możliwość organizacji wesela w plenerze, ale również zapewnia profesjonalne i kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Warto również wspomnieć, że w ofercie Dworu Hubertusa znajdziemy również możliwość przygotowanie ceremonii zaślubin. Jeśli zatem marzy nam się ślub i wesele w jednym miejscu, to Dwór Hubertusa będzie dla nas strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza że do naszej dyspozycji zostanie oddany przepiękny ogród. Jeśli mimo wszystko będziemy brali pod uwagę organizację przyjęcia weselnego pod zadaszeniem, to warto wspomnieć, że każda z sal weselnych posiada własną przestrzeń ogrodową.

Willa Słoneczna

Kolejnym wartym uwagi miejscem na Śląsku jest Willa Słoneczna. W tym przypadku mamy do czynienia z salą weselną zlokalizowaną w Dębowcu, a dokładniej mówiąc, jest to willa usytuowana wśród rozlewisk i pól. Z tego wyjątkowego miejsca można podziwiać panoramę Pogórza Cieszyńskiego, jak również odpocząć od codzienności. Poza tym warto mieć na uwadze, że Willa Słoneczna zapewnia możliwość organizacji wesela w plenerze. Co ciekawe, dla osób, które zdecydują się na wesele we wtorek lub środę, oferuje specjalne promocje, więc możemy jeszcze na tym zyskać. 

Pałac Czarny Las

Jeśli szukamy sali weselnej na przyjęcie w plenerze w okolicy Częstochowy, to na pewno warto wziąć pod uwagę Pałac Czarny Las. To właśnie tutaj do swojej dyspozycji mamy luksusowo wyposażony namiot, który idealnie nadaje się na organizację nawet dużego przyjęcia weselnego w plenerze. Namiot pomieści nawet 180 osób, więc na pewno nie będzie trudności z ich pomieszczeniem. Nie sposób pominąć również bardzo rozległego terenu, który pozwoli nam nie tylko na realizację swoich marzeń, ale również na zapewni idealną scenerię do sesji ślubnej.

Zamek Chałupki

Na tym jednak nie kończą się nasze propozycje. Godny uwagi jest również Zamek Chałupki, który znajduje się przy polsko-czeskiej granicy, a dokładniej mówiąc 15 km od Wodzisławia Śląskiego. To zabytkowy obiekt z malowniczym parkiem, który może okazać się dla nas dobrym wyborem na organizację przyjęcia weselnego w plenerze. Do tego warto też wspomnieć, że Zamek oferuje młodym parom noc poślubną w Książęcym Apartamencie, który ulokowany jest w pałacowej wieży. 

Restauracja Łania

Na pewno nie zawiedziemy się, jeśli weźmiemy pod uwagę Restaurację Łania. Znajduje się w samym sercu Parku Śląskiego i od 1951 roku zdążyła przyjąć wielu znakomitych gości. Do swojej dyspozycji mamy przeszklone patia, taras, który wychodzi na wodę, czy pawilon grillowy w ogrodzie. Tak przygotowane miejsce idealnie nadaje się na wesele w plenerze na Śląsku, zwłaszcza że możemy też liczyć na bardzo smaczne posiłki, czy profesjonalną obsługę.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij