wnetwesele.pl

ślub, wesele, moda, uroda, eventy

Ślub

Dekoracje ślubne — na jaki styl warto się zdecydować?

Dekoracje ślubne — na jaki styl warto się zdecydować?

Dekoracje ślubne spajają aspekt wizualny wesela w jedną całość. To one nadają charakter uroczystości i decydują o przewodnim stylu. Na jakie kwestie warto zwrócić uwagę, wybierając dekoracje? 

Styl uroczystości 

Czasy, w których wystarczyło nadmuchać balony i rozsypać trochę serpentyn dawno odeszły. Współczesne wesela są znacznie bardziej eleganckie i stylowe. Wynika to pewnie z dużo większych możliwości. Każda Para Młoda może wybrać odpowiednio przewodni styl. W zależności od wyboru odpowiedniego motywu przewodniego należy ostrożnie dobierać do niego dodatki. O jakich stylach mowa? 

Dekoracje glamour 

Styl klasyczny, nazywany inaczej stylem glamour, to chyba najpopularniejszy motyw przewijający się przez wesela. Nic dziwnego, gdyż styl ten wyróżnia się ogromną klasą i elegancją, a nawet przepychem. Bardzo często wesele takie organizuje się w pałacach, które zdobi piękny, szklany żyrandol. Dominują tutaj również rośliny i światło w jasnych barwach. Bardzo często przeważającą barwą jest biel, która uzupełniona jest o kolory pastelowe lub złoto. Decydując się na ten styl bardzo ważne jest, aby wszystkie dodatki od zaproszeń, przez ozdoby stołu, aż po krzesła były eleganckie. 

Dekoracje nowoczesne i miejskie 

Ślub w stylu miejskim od niedawna podbija serca miłośników dużych miast. Takie wesele często organizowane jest w restauracji w centrum. Przełamaniem dla bieli jest czerń, szarość, beton i intensywnie zielone rośliny. W takim przypadku Pary Młode często zamiast tradycyjnych dań wybierają bardziej nowoczesne menu. Tutaj zamiast tradycyjnej kuchni, oferowany jest bufet szwedzki, na którym serwowane są wszystkie dania znane z food trucków. Można więc skusić się na pizzę, tortillę, tapas lub wiele innych ciekawych propozycji obiadowych. Ciekawym rozwiązaniem jest również neonowy napis, który można umieścić za Młodą Parą.

Dekoracje boho lub rustykalne 

Ślub w stylu boho lub rustykalnym to kolejne bardzo popularne rozwiązanie dla osób, które doceniają naturę i wiejski styl życia. Biel umiejętnie przeplata się tutaj z drewnem i rattanowymi dodatkami. Takie wesele najczęściej odbywają się w stodołach lub w ogrodzie. Dominuje ciepłe światło, które sprawia, że wszystko wygląda bardzo przytulnie. Dekoracją na stole mogą być więc suszki w postaci dmuszki jajowatej, trawy pampasowej lub suszonego lagurusu. 

Dekoracje stylizowane 

Wesele to wyjątkowy czas, w którym Młoda Para może pokazać swoje zainteresowania. Nie jest powiedziane, że biała suknia, złote podtalerze i wielki tort to obowiązkowe elementy wesela. Niektóre Pary wolą spędzić ten dzień zupełnie inaczej, na przykład wybierając uroczystość w stylu morskim, filmowym albo kosmicznym. Ciekawym motywem jest również ślub stylizowany na lata 70, 80 lub 90. W zależności od wyboru motywy trzeba również i tutaj zadbać o odpowiednie dekoracje ślubne

Diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego decydując się na wesele, dobrze jest skorzystać z pomocy dekoratorki. Dekoracje ślubne Che Bello to firma, w której wszystkie marzenia o pięknym weselu zostaną spełnione. Tym samym Młoda Para nie musi martwić się o ostateczny efekt, gdyż wszystko zostanie przygotowane tak, aby sala zachwyciła od pierwszego wejrzenia.

Udostępnij