wnetwesele.pl

wnetwesele.pl – ślub, wesele, moda, uroda, eventy

Ślub

Czy ślub w czerni i bieli to dobry pomysł?

Czy ślub w czerni i bieli to dobry pomysł?

Coraz więcej Młodych Par decyduje się na ślub w czerni i bieli. To odważna stylizacja, która bazuje na silnych przeciwieństwach. Równocześnie trzeba jednak zaznaczyć, że ma też wiele zalet, które przemawiają na korzyść takiej koncepcji.

Pięknie prezentuje się na zdjęciach

Ślub w czerni i bieli to taka uroczystość, na której dopuszczalne są tylko te dwa kolory. Oznacza to, że zarówno goście jak i sala weselna muszą być do niej odpowiednio przygotowani. W tym wypadku bardzo ważne jest zadbanie o wszystkie szczegóły, bo każdy barwny element będzie bardzo mocno widoczny. Jednak, jeśli wszystko zostanie dopracowane, to uda się stworzyć niezwykłą kanwę do zdjęć z uroczystości. Z pewnością będą one wyróżniały się na tle zdjęć z tradycyjnych wesel.

Elegancja bez wysiłku

Postawienie wyłącznie na te dwa kolory gwarantuje elegancję uroczystości. Skoro czerń i biel są uznawane za kolory galowe i zarezerwowane na ważne i oficjalne uroczystości, to zestawione z sobą na weselu będą również strzałem w dziesiątkę. Wystarczy poprosić gości o ubranie się w jeden z tych kolorów, by dobrze wpisywali się w wystrój i styl imprezy.

Pewne ułatwienie

Jeśli decydujesz się na dwubarwne wesele, to odejmujesz sobie sporo problemów i dylematów. Nie będziesz musiał zastanawiać się, czy poszczególne elementy kompozycji do siebie pasują. Jeśli są w jednym z dwóch kolorów przewodnich, to na pewno będą pasowały do wystroju. Warto też pamiętać, że z racji tego, że oba te kolory są bardzo popularne to znalezienie w nich ozdób, zastawy, obrusów czy kwiatów jest banalnie proste i nie powinno być tak skomplikowane i czasochłonne jak w przypadku tworzenia kompozycji z wielu różnych kolorów. Dzięki temu można zapomnieć o chodzeniu po sklepach ze wzornikiem i sprawdzaniu, czy dany kolor na pewno pasuje do przewodniego.

Nie tylko Panna Młoda w bieli

W przypadku uroczystości w czerni i bieli Panna Młoda może zniknąć w tłumie. W końcu wielu gości będzie także ubranych na biało. Nie jest to duży problem, ale niektóre Panny Młode chciałyby tego szczególnego dnia wyróżniać się i zwracać na siebie uwagę. By to zrobić, wystarczy ubrać suknię w innym odcieniu np. starego złota lub pastelowego różu. Odcienie te są zbliżone do bieli i będą wpisywały się w tradycję białej sukni ślubnej, ale równocześnie będą łamały schemat. Na tle białych kreacji kolorowa suknia Panny Młodej będzie się wyjątkowo prezentowała i z pewnością przyciągnie wszystkie spojrzenia. A o to przecież właśnie chodzi!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.