wnetwesele.pl

ślub, wesele, moda, uroda, eventy

Ślub

Jakie zaproszenia na ślub są najmodniejsze w tym sezonie?

Jakie zaproszenia na ślub są najmodniejsze w tym sezonie?

Dzień ślubu jest dla pary młodej szczególnym wydarzeniem. Zakochani, w obecności najbliższych członków rodziny i przyjaciół przysięgają sobie miłość oraz oddanie. Przed tym dniem muszą oni jednak dopilnować wielu ważnych spraw. Zaproszenia ślubne stanowią jeden z najważniejszych elementów przygotowań do tego dnia. Jak takie zaproszenia powinny wyglądać?

Jakie zaproszenia na ślub wybrać?

Wybór zaproszeń ślubnych jest niełatwym zadaniem. W branży weselnej obowiązują pewne trendy, które utrzymują się przez kilka sezonów. Państwo młodzi najczęściej wybierają zaproszenia ślubne, dopasowane do ogólnej kolorystyki planowanego wesela. Chcą bowiem, by każdy szczegół był dopracowany i spójny z resztą elementów. Aktualnie z mody nie wychodzą zaproszenia z motywem kwiatów i geometrycznych wzorów. Połączenie to jest niezwykle eleganckie i stylowe. Jeżeli, jednak para młoda chce wyróżnić się oryginalnością, może postawić na transparentne, akrylowe zaproszenia ślubne. Jest to nowość, która już zdążyła podbić serca wielu osób. Oczywiście najpiękniejsze zaproszenia ślubne to te ręcznie robione.

Jakie informacje powinny znaleźć się na zaproszeniu ślubnym? O zaproszeniach ślubnych, należy pomyśleć wcześniej, tak by jak najszybciej skompletować listę gości. W treści zaproszenia powinny znaleźć się informacje takie jak: imiona i nazwiska, miejsce ślubu i wesela i potwierdzenie przybycia.

Co oprócz zaproszeń ślubnych?

Zamawiając zaproszenia ślubne, warto od razu zakupić podziękowania dla świadków. Są to osoby, które wiele wnoszą w organizację i przebieg wesela. Wspierają nie tylko fizycznie, ale również psychicznie państwa młodych. Najlepszym podziękowaniem dla nich może okazać się spersonalizowany prezent. W takich sytuacjach świetnie sprawdzają się na przykład drewniane skrzynki na wino, pudełka upominkowe, czy drewniane ramki z puzzlami.

Zaproszenia ślubne dopasowane do innych elementów wystroju

Zaproszenia ślubne powinny być dopasowane do ogólnego wystroju sali weselnej. Motywem, który często przewija się w stylizacjach pomieszczeń, jest drewno. Materiał ten jest niezwykle elegancki i odporny na uszkodzenia. Zwykle wykorzystuje się go do dekoracji stołów. Świetnym pomysłem może okazać się również drewniany topper na tort weselny. Krojenie ciasta jest nieodłącznym elementem każdego wesela. Tort sam w sobie, zwykle jest ozdobny, jednak zawsze można dopełnić go eleganckim topperem. Taki spersonalizowany dodatek świetnie uzupełni każde przyjęcie weselne!

Jak wybrać zaproszenia ślubne i inne dodatki?

Większość par marzy o tym, by w dniu wesela każdy, nawet najmniejszy element wystroju był dopracowany idealnie. Warto dużo wcześniej zastanowić się nad estetyką, która będzie motywem przewodnim ślubu. Zaproszenie ślubne, podziękowania dla świadków i rodziców, topper na tort, czy winietki, to elementy, o które zadbać należy wcześniej. Najlepiej zamówić je w jednym sklepie tak, by mieć pewność, że będą one wykonane estetycznie.

Udostępnij