wnetwesele.pl

wnetwesele.pl – ślub, wesele, moda, uroda, eventy

Ślub

Efektowny ślub w stylu angielskim

Efektowny ślub w stylu angielskim

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Na ten moment wiele kobiet czeka bardzo długo. W tym wymarzonym dniu wszystko musi być perfekcyjne i dobrze zorganizowane. Przede wszystkim jednak trzeba mieć pomysł na całą oprawę weselną, wybrać styl w jakim chce się urządzić swoje wielkie wesele.

Ślub w stylu angielskim

Jest wiele ciekawych stylów, w których można zaaranżować całe wesele. Można jednak zauważyć, że obecnie sporym zainteresowaniem cieszy się styl angielski. To propozycja dla młodych par, którym zależy na delikatnym i bardzo eleganckim wystroju sali weselnej i kościoła. Styl angielski, jak sama nazwa wskazuje, nawiązuje do angielskich salonów. Jego cechą charakterystyczną jest kolor biały i złoty, porcelanowa zastawa, dużo kwiatów w pastelowych odcieniach, meble delikatnie zaokrąglone.

Kolorystyka ślubna

Jak już powyżej wspomniano, styl angielski to przede wszystkim dwa kolory: biały i złoty. To właśnie w takiej kolorystyce powinien być utrzymany cały wystrój sali weselnej, kościół, samochód i stroje państwa młodych i drużbów. Pani młoda koniecznie powinna mieć klasyczną suknię ślubną w białym kolorze, a pan młody może włożyć sobie złotą butonierkę, by nieco ubarwić swój klasyczny – czarno biały strój. Biel i złoto to bardzo eleganckie kolory, dodają one klasy wnętrzom sprawiają, że są one bardzo ekskluzywne i efektowne.

Kwiaty ślubne

Na ślubie nie może zabraknąć kwiatów. To najważniejsza ozdoba kościoła, sali weselnej i samochodu. Urządzając wesele w stylu angielskim, trzeba wybrać odpowiedni rodzaj kwiatów. Najlepiej jeśli będą to kwiaty w kolorze białym lub kremowym, idealnie będą się nadawać róże, piwonie i lilie. Te kwiaty nadają się zarówno do przystrojenia różnych miejsc, ale też idealnie będą pasować do bukietu pani młodej.

Eleganckie wesele na poziomie

Każdy chce, by jego wesele zostało zapamiętane i było szeroko omawiane. W tym celu trzeba zadbać o wiele ważnych kwestii i zrobić duże wesele z rozmachem. Styl angielski na weselu na pewno zapadnie w pamięć, bo jest on wyjątkowo elegancki. Styl ten idealnie pasuje do wesel i wcale nie jest staromodny. Wręcz przeciwnie, złoto wraca do łask, czy to w przypadku biżuterii, czy zdobień i dekoracji. Warto więc się zastanowić nad takim właśnie angielskim wystrojem, bo jest on coraz bardziej modny.

Ważne jest by ślub podobał się gościom, ale najważniejsze jest to, by para młoda była zadowolona z tego wyjątkowego dla nich dnia i by mogła się cieszyć pięknym i gustownym wystrojem.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.