wnetwesele.pl

ślub, wesele, moda, uroda, eventy

Ślub

Najlepsza biżuteria ślubna: srebrne bransolety, kolorowe obrączki, spinki do mankietów

Najlepsza biżuteria ślubna: srebrne bransolety, kolorowe obrączki, spinki do mankietów

Biżuteria ślubna stanowi nieodłączny element stylizacji podczas tak ważnych wydarzeń, jak ślub i wesele. Warto dowiedzieć się nieco więcej na temat jej wyboru, a także zapoznać się z podstawowymi rodzajami biżuterii, która jest najchętniej wybierana.

Bransolety

Wśród najczęściej wybieranej biżuterii na ślub można wskazać między innymi bransolety srebrne, które doskonale sprawdzą się w wielu stylizacjach, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Piękna biżuteria dla wyjątkowych kobiet powinna być w odpowiedni sposób dopasowana, dlatego warto o to zadbać podczas zakupu. Bransoletki dla kobiet mogą być tworzone z różnych materiałów, jednak na ślub najlepiej sprawdzi się biżuteria stworzona ze srebra lub złota. Może być uzupełniona dodatkiem kamieni szlachetnych, dzięki czemu będzie się doskonale prezentować. Warto wybrać bransoletkę dopasowaną do pierścionka zaręczynowego, a także pozostałej biżuterii noszonej przez kobietę. Sprawi to, że jej wizerunek będzie wyjątkowo spójny podczas tak ważnego dnia, jakim jest ślub i wesele.

Obrączki

Obowiązkową biżuterią na ślub są oczywiście także obrączki, dlatego podczas ich zakupu powinno się zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów. Najpiękniejsze klasyczne i nowoczesne obrączki ślubne wytwarzane są ze złota o różnych próbach. Najczęściej w tym przypadku wybierana jest próba 555, która charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami jakościowymi. Podczas zakupu obrączek należy zwrócić uwagę także na ich wygląd oraz zdobienia. Warto je dostosować do indywidualnych preferencji oraz gustu. Obrączki powinny być także dobrze dopasowane pod względem rozmiaru, dlatego powinno się sprawdzić zarówno ich rozmiar, jak i szerokość. Polecane są także obrączki kolorowe, które mogą być stworzone na przykład z różowego lub białego złota.

Spinki do mankietów

Kolejnym rodzajem biżuterii, która sprawdzi się podczas ślubu i wesela, bez wątpienia są spinki do mankietów. Spinka do mankietów powinna być dopasowana do koszuli, która będzie założona tego ważnego dnia. Najlepszym wyborem będą klasyczne spinki, na przykład srebrne lub czarne. Jeśli mężczyzna zdecyduje się na wybór koszuli w innym kolorze niż biel to powinno się do niej także w odpowiedni sposób dopasować spinki. Istotne jest, aby nie stanowiły kontrastu dla koszuli. Wśród polecanych marek spinek do mankietów oraz innych rodzajów biżuterii damskiej i męskiej można wskazać GANJA – poznaj wyjątkową kolekcję biżuterii oraz wybierz ją na swój ślub i wesele. Na pewno będzie to doskonały wybór dla każdego człowieka, który pragnie uzyskać niepowtarzalny wygląd.

Udostępnij