wnetwesele.pl

ślub, wesele, moda, uroda, eventy

Ślub

Obrączki z cyrkoniami — eleganckie, piękne i dostępne dla każdego

Obrączki z cyrkoniami — eleganckie, piękne i dostępne dla każdego

Ślub dla większości z nas jest najważniejszym dniem w życiu. Niestety przy okazji jest też tym najbardziej kosztownym. W dzisiejszej sytuacji ekonomicznej coraz więcej osób decyduje się na szukanie oszczędności. Jak znaleźć kompromis i wyprawić piękne wesele, które będzie równie niezapomniane? Jednym z najlepszych sposobów będą obrączki z cyrkoniami. Będą pięknie błyszczeć jak brylanty, a nie nadszarpną naszego budżetu.

Wysoka jakość w znakomitej cenie

Cyrkonia jest syntetycznym materiałem niewystępującym naturalnie w przyrodzie. Dzisiejsza technologia pozwala na uzyskanie w laboratorium kamieni o niemalże identycznym wyglądzie jak diamenty. Ich odróżnienie jest niełatwym zadaniem nawet dla specjalistów, a dla amatorów wręcz niemożliwym. Obrączki z cyrkoniami będą tak samo piękne i olśniewające jak ich naturalne odpowiedniki i z pewnością wytrzymają tak długo, jak Wasze małżeństwo. Pozwolą Wam zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy na podróż poślubną lub budowę czy remont nowego wspólnego domu. Piękno i jakość w atrakcyjnej cenie, czego chcieć więcej?

Cyrkonie — bogactwo wzorów i kolorów

Obrączki z cyrkoniami na ogół kojarzą się ze złotymi pierścieniami z bezbarwnym kamieniem. Bynajmniej ich rodzajów jest o wiele więcej. Poprzez dodanie do kamyczka ceru uzyskamy kolor pomarańczowoczerwony, jeśli zdecydujemy się na wymieszanie go z niklem powstanie piękna brązowa barwa. Fani mocnych i wyrazistych kolorów na pewno pokochają mieszanki z chromem, która pozwala stworzyć cudowną zieleń. Jeżeli marzycie o szafirach, z pewnością przypadną Wam do gustu wersje z chromem w kolorze niebieskim.

Obrączki z cyrkoniami — sposób na ślub currently free

Zakup obrączek z cyrkoniami to jeden z najbardziej etycznych wyborów, jaki możemy, podjąć planując nasz wielki dzień. Zdziwieni? Przemysł wydobywania, eksportu i sprzedaży diamentów niestety jest pełen nadużyć. Większość z nich jest wydobywanych na terenach Afryki, gdzie rząd nie radzi sobie nad dokładnym nadzorowaniem ich produkcji. Konsumenci często nie są świadomi, że kupują produkt, który jest uwikłany w praktyki uwłaczające godności człowieka. Wybór obrączek z cyrkoniami to najlepsza decyzja dla Twojego portfela, środowiska i innych ludzi. 

Dlaczego warto?

Obrączki z cyrkoniami są zdecydowanie tańsze od ich odpowiedników z diamentami, a nie odstają od nich wyglądem. Dzięki zaawansowanej technologii możemy uzyskać kamienie o kształtach i kolorach Twoich marzeń. To też najlepszy sposób, by cieszyć się olśniewającym, błyszczącym kamykiem, nie łamiąc praw człowieka.

Udostępnij