wnetwesele.pl

ślub, wesele, moda, uroda, eventy

Wesele

Czy pastelowe wesele wciąż jest w modzie?

Czy pastelowe wesele wciąż jest w modzie?

Już od kilku lat pastelowe wesele to jeden z najczęściej wybieranych przez Młodych styl uroczystości. Ma ono wiele zalet i świetnie prezentuje się na zdjęciach. Czy nadal jest modne? Czy może zostało już zastąpione przez inne trendy?

Delikatnie i subtelnie

Pastelowe kolory to takie odcienie, które mają w sobie duży dodatek bieli. Dzięki temu są to odcienie wyjątkowo subtelne. Z tego też powodu doskonale nadają się jako kolory przewodnie wesel. Pastele dobrze komponują się z białą suknią ślubną oraz innymi białymi elementami. Takie odcienie przeciwieństwie do żywych barw nie przytłoczą bieli i nie sprawią, że będzie prezentowała się nudno. Właśnie dlatego delikatność pasteli sprawdza się podczas eleganckich uroczystości, których organizatorzy chcą uniknąć efektu krzykliwości.

Wciąż w modzie

Pastelowe wesele jest nową klasyką. Obecnie wiele Młodych Par się na nie decyduje, bo pastele nie są w żaden sposób kontrowersyjne. Mocne kolory budzą kontrowersje, pastele – nie. Z tego też powodu mogą śmiało być wykorzystywane i istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że spodobają się one wszystkim gościom. Pastele są też często wybierane przez pary, które nie mogą dojść do porozumienia w sprawie stylu uroczystości. Te odcienie to kompromis, który zadowoli wszystkich.

Cukierkowa słodycz

Wśród pastelowych kolorów królują dwa – pastelowa zieleń i pastelowy róż. Oczywiście barwy te mają wiele odcieni, które mogą być ze sobą łączone i tworzyć komplementarne zestawy. Pastelową zieleń i róż łatwo wykorzystać do przygotowywania kompozycji kwiatowych. Stąd też te kolory świetnie nadają się do imprez w stylu greenery oraz boho. W tych stylach kwiaty odgrywają ogromną rolę, więc sięgnięcie po pastele jest naturalnym i bardzo logicznym pomysłem przy organizowaniu wesela w tym stylu.

Świetne tło

Pastele to kolory subtelne. W związku z tym bardzo dobrze prezentują się na zdjęciach, bo sprawdzają się w roli tła, które nie przytłacza pierwszego planu. Dzięki temu pastelowe dekoracje pasują do różnych kreacji gości – nawet tych w najbardziej szalonych i żywych kolorach. Subtelne tło pomaga wydobyć z nich głębię i sprawia, że nawet na fotografiach odcienie są jeszcze intensywniejsze. To wszystko sprawia, że pastele mogą być wykorzystywane nawet podczas pamiątkowych sesji zdjęciowych oraz przy dekorowaniu ścianki dla fotografa. Tak przygotowane ozdoby z pewnością przyciągną gości, którzy będą chcieli uwiecznić je na zdjęciach i zdobyć wyjątkową pamiątkę z tego dnia.

Polecamy: https://www.wnetwesele.pl/kamerzysta-na-wesele-niezbedny-czy-moze-juz-przezytek/

Udostępnij