Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Zespół Pałacowo – Parkowy w Minodze

ocena - 

Minoga

k. Kraków, Miechów

Minoga 118
32-046 Minoga
woj. małopolskie


Telefon:
695 29...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Maksymalna liczba miejsc: 200

Zespół Pałacowo-Parkowy w Minodze położony 25 km na północ od Krakowa to kompleks złożony z zabytkowego Pałacu oraz Spichlerza i zabudowań folwarcznych. Obiekty położone są w malowniczej dolinie strumienia Minóżka. Miejscowość Minoga leży w bezpośrednim sąsiedztwie Ojcowskiego Parku Narodowego 5 km na zachód od Skały. Na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego znajdują się liczne okazy starodrzewia - a okoliczne tereny zaskakują urodą ścieżek spacerowych i tras rowerowych.

Wesela

Mamy przyjemność zaproponować Państwu organizację uroczystości weselnej w zabytkowych wnętrzach Zespołu Pałacowo Parkowego w Minodze, w miejscu, gdzie niegdyś swoje uroczystości rodzinne i święta obchodzili członkowie rodzin Szembeków, Puszetów, Wężyków oraz Skarbek - Borowskich.

Zapraszamy do organizacji Państwa wymarzonego wesela w komnatach neorenesansowego Pałacu Wężyków z 1859 roku, zaprojektowanego w stylu włoskiej, letniej rezydencji „ villa medici”, jaki mogą Państwo podziwiać do dzisiaj. Pałac ten, gdzie gościł także Cyprian Kamil Norwid, stwarza możliwość ekskluzywnego ugoszczenia 140 osób. Stylowe komnaty, wykwintna kuchnia, rozległy romantyczny park, starodrzew, a w szczególności wspaniała prawie 400 –letnia lipa to najwyższej próby oprawa dla Państwa wesela.

Oryginalne miejsce do organizacji przejęcia weselnego stanowi również unikatowy w swojej skali XIX –wieczny Spichlerz Zbożowy, który jest najlepiej do dziś zachowanym i największym tego typu obiektem w Małopolsce. Surowe, kamienne ściany, oryginalne drewniane stragarze, schody i podłogi pamiętają jeszcze czasy chłopów, później robotników przerzucających w upalne dni tony Pałacowego zboża. Uroczystość w zabytkowym Spichlerzu to gwarancja udanej zabawy dla maksymalnie 200 osób. Dedykowana sala taneczna, słoneczny taras z ekspozycją na Pałac, park oraz szemrzący potok to wspaniała sceneria dla Państwa przyjęcia.

W naszej ofercie proponujemy Państwu czterodaniowy uroczysty obiad weselny( przystawka, zupa, danie główne, deser ), stół szwedzki z zimnymi przekąskami, owoce i ciasta, trzy dania gorące serwowane w godzinach nocnych oraz napoje zimne i gorące bez ograniczeń. Dla każdej Pary Młodej, którą będziemy mieli przyjemność gościć
w Pałacu Minoga przygotowaliśmy w prezencie nocleg ze śniadaniem w specjalnie przygotowanym na tą okazję w Pałacowym Apartamencie.
Zespół Pałacowo – Parkowy w Minodze zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Sale Weselne Romeo i Julia
Sale weselne / restauracje

Sale Weselne Romeo i Julia

polubienia1 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Waga Miejska w Poznaniu / Restauracja Waga
Sala bankietowa
Sale weselne / restauracje

Sala bankietowa

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+