Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Zespół muzyczny The Dreams

ocena - 

Kielce

k. Jędrzejów, Pińczów

woj. świętokrzyskie


Telefon:
530 20...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Tagi: muzyczny kielce, weselny kielce, na wesele kielce

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Jako zespół muzyczny jesteśmy nastawieni przede wszystkim na okoliczność, jaką jest wesele.

Wesele to dzień jedyny i niepowtarzalny - to właśnie ten moment w życiu młodej pary powinien zostać jak najdłużej w pamięci. Zespół muzyczny THE DREAMS dokłada wszelkich starań, aby tak właśnie było. Poświęcamy godziny ciężkich prób, aby osiągnąć jak najlepsze przygotowanie do każdej uroczystości takiego typu.

W naszej ofercie znajdują się więc wesela jedno-, jak i dwudniowe, bogate w repertuar sceniczny oraz biesiadny. Na życzenie idealnie dopasujemy się do potrzeb klienta. Działamy na terenie województwa świętokrzyskiego, aczkolwiek z chęcią przyjmiemy "bardziej oddaloną" propozycję. Każdy punkt uroczystości jest przez nas doskonale przygotowany: oczepiny czy też podziękowania rodzicom.

Zapraszamy klienta na próby, by słuchając nas był pewny swojego wyboru. Gwarantujemy kompleksową obsługę całej imprezy i zapewniamy zabawę przy muzyce granej w 100% na żywo.

Oczywiście w naszej ofercie znajdują się nie tylko wesela. Gramy na festynach, balach, bankietach, imprezach szkolnych i na wielu innych typach uroczystości. Świetną reklamą są dla nas zabawy taneczne, na których możemy zaprezentować się z jak najlepszej strony. Jesteśmy otwarci na negocjację cen naszych usług. Gramy również na imprezach charytatywnych np. dla dzieci i młodzieży szkolnej.

Dobra muzyka jest elementem nadającym niepowtarzalny charakter wszelkim uroczystościom. Dobierając jej styl można uzyskać oryginalną atmosferę. Dlatego w naszym wykonaniu znajduję się muzyka znana i lubiana. Aranżujemy na bieżąco zarówno najnowsze pozycje radiowych list przebojów, jak i stare, niezapomniane piosenki przywołujące wspomnienia. Możemy zaproponować muzykę pop, disco, rock, a także piosenki biesiadne i ludowe.

Nasz repertuar jest opracowany tak, by każdy z uczestników zabawy tańczył przy swoich ulubionych przebojach. Na specjalne zamówienie możemy opracować wybrane utwory.
Zespół muzyczny The Dreams zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Firma usługowa Djkokos
Zespoły / DJ

Firma usługowa Djkokos

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Zespół Nexus na wesela, zabawy z wokalistką, karaoke, biesiadą
Zespoły / DJ

Zespół Nexus na wesela, zabawy...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Zespół muzyczny AdiSound
Zespoły / DJ

Zespół muzyczny AdiSound

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+