Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Zespół Muzyczny Hit-Trio

ocena - 

Lublin

k. Kraśnik, Biała Podlaska

woj. lubelskie


Telefon:
504 04...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Jeśli interesuje Państwa profesjonalna oprawa muzyczna swojego wesela, balu lub studniówki to jesteście pod właściwym adresem.

Wykonujemy prawie każdy rodzaj muzyki, dlatego jesteśmy bardzo elastyczni podczas opraw imprez muzycznych. Gramy disco, pop, muzykę biesiadną, disco polo i tradycyjną odmianę jazzu.

W doborze repertuaru, jak każdy dobry zespół muzyczny, przede wszystkim kierujemy się gustem i oczekiwaniami słuchacza, ale główny nacisk kładziemy na muzykę dynamiczną, dyskotekową z dużą dawką energii, przy której można się świetnie bawić. Jak każdy profesjonalny zespół weselny regularnie szlifujemy swoje umiejętności.

Nasza orkiestra na wesele składa się z trzech muzycznie wykształconych osób, które są w stanie spełnić wszelkie Państwa muzyczne oczekiwania. Poza oprawą wesela również oprawa muzyczna ślubu jeste naszą specjalnością. Na specjalne życzenie wykonujemy nie tylko Ave Maria podczas ceremonii w kościele, ale także towarzyszymy podczas całej mszy. Istnieje również możliwość poszerzenia składu o takie instrumenty jak perkusja czy saksofon.

Posiadamy własny transport, dzięki czemu gramy nie tylko w samym mieście Lublin, lecz również poza jego granicami. Warszawa, Kielce, Rzeszów i Kraków, nie są Naszemu zespołowi obce.

Przyjęcia weselne prowadzimy w sposób odpowiedzialny, ale też przede wszystkim kulturalny. Wysokiej jakości oświetlenie oraz sprzęt nagłaśniający, to poza profesjonalizmem wykonań muzycznych, druga wizytówka naszego zespołu muzycznego.
Zespół Muzyczny Hit-Trio zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Zespół Nexus na wesela, zabawy z wokalistką, karaoke, biesiadą
Zespoły / DJ

Zespół Nexus na wesela, zabawy...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
djbielsko
Zespoły / DJ

djbielsko

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Zespół muzyczny AdiSound
Zespoły / DJ

Zespół muzyczny AdiSound

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+