Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Zespół Make Me Feel

ocena - 

Warszawa

k. Radom, Wołomin

woj. mazowieckie


Telefon:
696 77...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Jesteśmy zespołem muzycznym, który ma duże doświadczenie w swojej branży. Chcielibyśmy zagrać dla Was... tak po prostu !

Obsługujemy różne imprezy począwszy od imprez firmowych, wykwintnych bankietów, imprez integracyjnych, koncertów itp. ale także gramy na dużych balach, halloween, andrzejkach, sylwestrze, karnawale, imprezach plenerowych, dancingach, oraz na uroczystościach weselnych, które są prowadzone na wysokim poziomie.

„…Gramy i śpiewamy dla państwa z sercem...”
Zespół posiada bogate i wieloletnie doświadczenie na rynku w branży muzycznej. Członkowie zespołu to zawodowi muzycy i profesjonalni wokaliści. Widać, że kochają to co robią. Grają i śpiewają z pasją. Otwierają swoje serce dla słuchaczy. Poprzez wrodzoną charyzmę mają świetny kontakt z Gośćmi. W trakcie uroczystości weselnej organizują wyjątkową biesiadę między stołami. Dbają o dobry klimat i kulturalnie prowadzą każdą imprezę. Każdą usługę muzyczną traktują indywidualnie, uzgadniając z Klientem wszelkie szczegóły dotyczące danej uroczystości. Wszystko w dobrym smaku i oryginalnym stylu. Grają praktycznie wszystko: od zwariowanego Rock&Rolla, przez spokojnego i refleksyjnego Bluesa, aż po popularne szlagiery z ostatnich 30 lat. Gwarantują super zabawę, niezapomniane przeżycia oraz konkurencyjną cenę swoich usług muzycznych. Wspaniała legendarna muzyka w tle, podczas przerw. Grają głównie na terenie województwa mazowieckiego. Cechuje Ich zaangażowanie, determinacja, rzetelność oraz dobra współpraca. Klientów zespołu zapraszają na próby i na występy.  

Instrumenty w zespole:
Gitara elektryczna, gitara elektro-akustyczna, gitara basowa, pianino elektroniczne, saksofon altowy, saksofon tenorowy, saksofon sopranowy, klarnet, perkusja akustyczna.

Zespół Make Me Feel posiada profesjonalne nagłośnienie sceniczne, a także wysokiej klasy oświetlenie LED i inne, które tworzą świetny klimat.
Zespół Make Me Feel zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Zespół muzyczny AdiSound
Zespoły / DJ

Zespół muzyczny AdiSound

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
DJ Sylvio Muzyka profesjonalnie i z klasą
Zespoły / DJ

DJ Sylvio Muzyka profesjonalni...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Zespół Nexus na wesela, zabawy z wokalistką, karaoke, biesiadą
Zespoły / DJ

Zespół Nexus na wesela, zabawy...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+