Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Zamek Rokosowo

ocena - 

Łęka Mała

k. Gostyń, Leszno

Rokosowo
63-805 Łęka Mała
woj. wielkopolskie


Telefon:
65 573...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Maksymalna liczba miejsc: 200

Zamek Rokosowo – zbudowany w połowie XIX wieku w stylu gotyku romantycznego według projektu architekta Stullera dla hr. Józefa Mycielskiego. Później, przez kilka pokoleń, był rezydencją ks. Czartoryskich.

Budowla stoi w miejscu, gdzie poprzednio wznosił się renesansowy murowany dwór, a istniejącą fosę, uznać można, za pozostałość pierwotnego założenia architektonicznego. Wokół zamku roztacza się 10 hektarowy park, oparty na motywach naturalnego krajobrazu charakterystycznego dla europejskiej sztuki ogrodowej XIX wieku. Stanowi on dużą atrakcję, ze względu na bardzo stary, cenny drzewostan oraz daje miłośnikom przyrody niezapomniane przeżycia w trakcie spaceru.

***

To ideale miejsce na zorganizowanie uroczystości weselnej oraz poprawin. Goście mają możliwość zabawy w naszych zabytkowych wnętrzach. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie Młodej Pary, przygotowujemy menu zgodnie z gustami klientów, dekorujemy salę. Na życzenie zorganizujemy przejażdżki bryczkami, przewóz gości autokarem, oprawę muzyczną oraz wideo filmowanie...

Do dyspozycji dla Pary Młodej i gości weselnych oferujemy:

Sale weselne do 120 osób Pokoje gościnne: W Zamku z 48 dysponujemy miejscami noclegowymi w pokojach 1,2,3,4 osobowych oraz 3 apartamenty - łącznie 19 pokoi. W Domku Ogrodnika - Posiadamy 16 miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3 osobowych - łącznie 6 pokoi. w Powozowni – Posiadamy 16 miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3 osobowych – łącznie 8 pokoi w Bażanciarni - Posiadamy 6 miejsc noclegowych w pokojach 3 osobowych – łącznie 2 pokoje Łącznie posiadamy 85 miejsc noclegowych

Dla Młodej Pary – stylowy apartament jest gratis

Ponadto goście w ramach wypoczynku mogą skorzystać z nowoczesnej sauny fińskiej, kortu tenisowego i innych atrakcji. Obsługa Zamku sprawi, że pobyt w naszym Ośrodku będzie przebiegał w przyjemnej i gościnnej atmosferze.
Zamek Rokosowo zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Qubus Hotel Gorzów Wlkp.****
Hotele

Qubus Hotel Gorzów Wlkp.****

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Terminal Hotel
Hotele

Terminal Hotel

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Hotel Witek ****
Hotele

Hotel Witek ****

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+