Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:



DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

ZAAYstudio

ocena - 

Wrocław

woj. dolnośląskie


Telefon:
506391...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Studio ZAAY to pracownia niezwykłej fotografii ślubnej. Stawiamy na niepowtarzalny charakter oraz wysoką jakość naszych fotografii. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.studio.zaay.eu -może prezentowane przez nas zdjęcia będą odpowiednie właśnie dla Państwa.

Jesteśmy z wykształcenia architektami, absolwentami uczelni artystycznych, ale z pasją zajmujemy się fotografią od wielu lat. Mamy bogate doświadczenie sięgające jeszcze fotografii analogowej, dające nam najlepsze przygotowanie do pracy ze światłem oraz potrzebę świadomego i dokładnego dobierania kadrów. Posiadamy także bardzo dobry warsztat w zakresie fotografii cyfrowej, którą posługujemy się na co dzień

Przeważnie sesja wykonywana jest przez dwoje fotografów, co gwarantuje bogatszy materiał zdjęciowy oraz zabezpieczenie w razie wypadków losowych.

Sprzęt:

Pracujemy używając lustrzanek cyfrowych marki Nikon, zapewniających sprawną pracę w warunkach reporterskich oraz wysoką jakość zdjęć. Stosujemy procesjonalne obiektywy, głównie stałoogniskowe, wymagające bardzo wiele od fotografa, ale gwarantujące najlepszą jakość obrazu i niezwykły efekt końcowy. 

Zdjęcia:

Materiał zdjęciowy zebrany podczas sesji fotograficznej jest dokładnie selekcjonowany i poddawany obróbce cyfrowej. Każde zdjęcie wywoływane jest indywidualnie i poddane czasochłonnemu retuszowi. Poprawiamy tonację, kolorystykę, bardzo starannie kadrujemy. Nie stosujemy automatycznego oprogramowania, oszczędzającego czas pracy kosztem jakości finalnego produktu.

Wkładamy bardzo dużo pracy w wybór i wywołanie końcowej serii zdjęć, którą dostają Państwo w albumie. Zwykle jest to od 80-120 zdjęć. W przeciwieństwie do wielu fotografów nie oferujemy 500 albo 1000 zdjęć, ale starannie dobrany i zaprezentowany materiał reportażowy wysokiej jakości. Uważamy, że cenniejsza jest piękna, starannie dobrana prezentacja fotografii ślubnej, niż niekończący się pokaz zdjęć, którego nikt nie jest w stanie obejrzeć do końca.
Oczywiście chętnie udostępnimy wszystkie zdjęcia na płycie DVD. do 500szt.

W cenie:

Otrzymują Państwo album ze starannie wyselekcjonowaną i wyretuszowaną sesją fotograficzną, zawierający od 80 do 120 zdjęć. Pozostałe fotografie dodajemy na płycie DVD, podzielonej na foldery ułatwiające późniejszą prezentację zdjęć.
Gwarantujemy też własny adres internetowy, na naszej domenie www.studio.zaay.eu ,umożliwiający łatwe podzielenie się zdjęciami ze znajomymi. 

Dodatkowo:

W razie potrzeby zapewniamy również dodatkową ilość odbitek, zdjęcia w dużym formacie i wydruki na płótnie.

Kiedy:

Zdjęcia przekazujemy do miesiąca od sesji zdjęciowej. Zwykle jednak jest to czas dużo krótszy – około 2 tygodni – jako, że zdajemy sobie sprawę, że z niecierpliwością oczekują Państwo zdjęć z tego pięknego dnia.

Zezwolenia:

Naturalnie posiadamy potrzebne zezwolenia do pracy w kościele.

Gdzie:

Pracujemy we Wrocławiu, Poznaniu, Jeleniej Górze, Karpaczu i okolicach. Chętnie podejmujemy też zlecenia na terenie całego kraju. 

Plener:

Na dodatkowy plener fotograficzny umawiamy się dowolnego dnia, przed lub po ceremonii zaślubin.

Jak:

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową: biuro@studio.zaay.eu lub telefonicznie +48 506 391 990. Chętnie umówimy się na niezobowiązujące spotkanie celem wyjaśnienia wszystkich wątpliwości.

Jeśli po spotkaniu zdecydują się Państwo na sesję podpisujemy umowę gwarantującą wykonanie zdjęć w określonym terminie.

Zakres:

Oferujemy towarzyszenie parze młodej od przygotowań w godzinach porannych do poźnego wieczora na weselu, jednak konkretny zakres ustalany jest już na spotkaniu. Jesteśmy otwarci na propozycję i nietypowy zakres pracy.

Zapraszamy!
ZAAYstudio zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Ann Marie Frames
Fotografia

Ann Marie Frames

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Anais Photo
Fotografia

Anais Photo

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Niezapomniane zdjęcia ślubne - mphoto.pl
Fotografia

Niezapomniane zdjęcia ślubne -...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+