Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Wesela na Śląsku

ocena 5,0 

Katowice

woj. śląskie


Telefon:
511 30...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Tagi: dynamiczne, teledysk, nowocześnie

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Cena zaczyna się od: 2400 zł

Oferujemy Wam wielokamerową obsługę video lub foto-video realizowaną przez zgraną, płynnie współpracującą ekipę. Dla wygody klientów oferujemy także pełną obsługę wizażystki i fryzjerki. Decydując się na pełną obsługę otrzymacie nie tylko sprawnie zrealizowany film i zdjęcia, ale i elegancko, gustownie zintegrowany pakiet z jednolitym projektem menu, płyt, etui i albumu. Bez dopłat wizażystka i fryzjerka będą do Waszej dyspozycji przez cały plener fotograficzny.

Decydując się na współpracę z nami otrzymacie dynamicznie zmontowany film, nagrany za pomocą wysokiej klasy kamery klasy Cinealta, lustrzanki oraz rejestratora audio. Filmujemy w dwie osoby od początku przygotowań do końca oczepin - bez dopłat. Na płycie i pen-drive dostajecie film główny i teledysk skrótowy - bez dopłat. Współpracując z fotografem jesteśmy z Wami na plenerze i otrzymujecie od nas teledysk z sesji fotograficznej - bez dopłat. Nie doliczamy dodatkowych kosztów za podstawowe czynności. Nie dzielimy wesela na godziny, nie kasujemy za dojazd według cen taksówkarzy. Nasze cenniki są fair!

Proponujemy wiele dodatkowych materiałów video, filmowanych w formie teledysku zarówno przed, jak i po weselu. Mamy w ofercie różne pakiety, a finalną ofertę dostosowujemy do indywidualnych preferencji klienta. Szczegółowy cennik, próbki filmów i teledysków do zobaczenia na naszej stronie internetowej http://www.weselanaslasku.pl/video/slub oraz w działach FILM i TELEDYSK.
Do filmu ze ślubu i wesela proponujemy reżyserowany, tematyczny teledysk ślubny lub narzeczeński, który może być połączony z plenerową sesją fotograficzną. 
Wesela na Śląsku zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

DAF Studio
Kamerzyści

DAF Studio

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Studio Imprez - nowoczesny film i fotografia ślubna
Kamerzyści

Studio Imprez - nowoczesny fil...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Profesjonalne Studio Filmowe i Fotograficzne VideoFo
Kamerzyści

Profesjonalne Studio Filmowe i...

polubienia0 polubień | 1 komentarzy | Ocena 5,0
COPYRIGHT @ 2013-2020 WNETWESELE.PL
Google+