Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Wedding Atelier Agencja Ślubna

ocena - 

Warszawa

woj. mazowieckie


Telefon:
509 86...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Słowo “Atelier” pochodzi z języka francuskiego i oznacza miejsce pracy twórczej artysty. W ten właśnie sposób traktujemy naszą firmę Wedding Atelier. Jest ona miejscem, gdzie rodzą się wyszukane i niebanalne pomysły na niezwykły ślub. Każda Para Młoda jest inna, ma inne upodobania, przyzwyczajenia i inne charaktery. Dlatego każdy ślub zorganizowany przez Wedding Atelier jest odmienny od poprzedniego.

Założyłyśmy Wedding Atelier, gdyż sprawia nam przyjemność spełnianie marzeń innych. Jednak to nie jedyne, co nas łączy. Znamy się od wielu lat, czujemy w ten sam sposób i rozumiemy się bez słów. 

Obie jesteśmy: lingwistkami: Agata ukończyła mongolistykę, Karolina - italianistykę, pasjonatkami sztuk: Agata - kulinarnej, Karolina - renesansowej, obie - sztuk walki. Stoimy po dwóch stronach ślubnego lustra: Agata jest jeszcze przed tym Wielkim Dniem, a Karolina jest już szczęśliwą mężatką. 

Tworzymy harmonijnie dopełniający się zepół również pod względem usposobienia: Agata uosabia temperamentny ogień, a Karolina - spokojną taflę wody. Agatę charakteryzuje bardzo dobra intuicja, wnikliwość i silne zaangażowanie we wszystko, co robi, zaś Karolina to wspaniały mediator, cechuje ją pragmatyczne i rzeczowe podejście do świata. 

Jednak obydwie jesteśmy równie ambitne, kreatywne. Nasze upodobanie do perfekcji oraz zdolności organizacyjne sprawiają, iż umiejętnie układamy priorytety. Nie akceptujemy powierzchowności i przeciętności. Wyróżnia nas zamiłowanie do dobrego smaku i stylu. Zgadzamy się z Michałem Aniołem, że: “nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość”.

Zapraszamy Państwa do naszej Agencji Ślubnej, aby wspólnie zaprojektować niepowtarzalną ceremonię ślubną i przyjęcie weselne.

Dziękujemy za wybór Wedding Atelier!
Wedding Atelier Agencja Ślubna zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Studio Konsultacji Ślubnej
Konsultanci / organizacja wesel

Studio Konsultacji Ślubnej

polubienia0 polubień | 2 komentarzy | Ocena 5,0
Na Ostatni Guzik
Konsultanci / organizacja wesel

Na Ostatni Guzik

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Agaya
Konsultanci / organizacja wesel

Agaya

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+