Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Waga Miejska w Poznaniu / Restauracja Waga

ocena - 

Poznań

Stary Rynek 2
61 – 772 Poznań
woj. wielkopolskie


Telefon:
61 855...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Maksymalna liczba miejsc: 150

Świetna lokalizacja. Wygoda Nowożeńców i Gości. Oszczędność czasu i wysiłku. Komfort i bezpieczeństwo. Naturalnie piękne tło dla fotografii i filmów ze ślubu i wesela. Doświadczona, sprawna i dyskretna obsługa. Przystępne ceny za najwyższą jakość.

Waga Miejska w Poznaniu to jedyne w swoim rodzaju połączenie wdzięku barokowej architektury budynku, renesansowej maestrii Sali Ślubów i elegancji Restauracji Waga. Poza prestiżem miejsca i jego wspaniałą lokalizacją w samym środku Starego Rynku w Poznaniu, Waga Miejska w Poznaniu i mająca tam swą siedzibę „Scena i Restauracja WAGA” posiada atuty, których nie ma żadna inna instytucja w Poznaniu!

Nowożeńcy i goście ślubni mogą zaparkować swe samochody bezpośrednio przez Wagą (w dni ślubne, piątki i soboty wjazd na Stary Rynek jest ułatwiony). Otoczenie Wagi Miejskiej – renesansowe i barokowe kamieniczki – stanowią naturalną ozdobę niezależnie od pory roku i pogody.

Przed Ceremonią Ślubną

Na Parę Młodą, poza publiczną poczekalnią czeka ze smakiem urządzony salonik w Restauracji WAGA, gdzie nowożeńcy wraz z najbliższymi osobami mogą poczynić ostatnie przygotowania do ceremonii. Kwiaty, życzenia i upominki od gości mogą tam zostać bezpiecznie umieszczone, nie powodując dyskomfortu Nowożeńców i Świadków.

Na gości przybyłych na ceremonię, którym Para Młoda chciałaby zapewnić szczególną opiekę, czeka miłe wnętrze lub ogród Restauracji WAGA, gdzie mogą wygodnie usiąść i gdzie podany im zostanie poczęstunek, jeśli takie jest życzenie Młodej Pary.

Ceremonia

WAGA, na zamówienie składane bezpośrednio przed ceremonią, serwuje Nowożeńcom i gościom ceremonii trunki w Sali Ślubów (wysokogatunkowe wina należy zamówić nieco wcześniej, telefonicznie).

Na życzenie organizatorów ceremonii obsługa podać może gościom także inne niż musujące wina trunki, a także koreczki, tartinki, ciasteczka, owoce i inne drobne przekąski. Bardziej rozbudowany poczęstunek lub poczęstunek przed lub po ceremonii serwowany jest w Restauracji WAGA na parterze Wagi Miejskiej.

WAGA zapewnia oprawę muzyczną, od akompaniamentu fortepianowego po zespoły muzyki klasycznej lub rozrywkowej. Zamówienia składane są z wyprzedzeniem, telefonicznie.WAGA, jako instytucja kultury, posiada niezwykle duże możliwości w tej sferze.

WAGA, po wcześniejszym zamówieniu, zapewnia dodatkową dekorację Sali Ślubów, schodów, hallu, a nawet wejścia do budynku.

WAGA organizuje atrakcje dodatkowe, towarzyszące wejściu i wyjściu Pary Młodej z Wagi Miejskiej, z udziałem aktorów, kostiumów, rekwizytów i pojazdów, a nawet efektów pirotechnicznych.

Po Ceremonii

Jeżeli przyjęcie poślubne lub wesele zaplanowano w innym miejscu niż WAGA, goście mogą spędzić czas oczekiwania w Restauracji WAGA. Przyjęcia poślubne organizowane są w Restauracji WAGA na parterze lub w Sali Ślubów na pierwszym piętrze Wagi Miejskiej.

Przyjecie poślubne w Restauracji WAGA odbywa się przy jednym wspólnym stole, specjalnie udekorowanym lub przy dwóch lub kilku stołach – cała Restauracja jest wtedy zarezerwowana do wyłącznej dyspozycji Młodej Pary i Gości ślubnych. Obowiązuje specjalne menu, wcześniej ustalone i przygotowane według życzenia. Dla każdego z gości przygotowane są bileciki z nazwiskami umieszczone na stołach w porządku wyznaczonym przez zamawiającego, a także osobne menu z potrawami i trunkami obowiązującymi na przyjęciu dla każdego z gości. WAGA zapewnia projekt graficzny i druk.

Oprawa muzyczna przyjęcia to muzyka na żywo lub mechaniczna, według życzenia organizatorów.

Dekoracje kwiatowe, świece, wstęgi, a nawet wielkoformatowe fotografie i portrety umieszczone mogą być na ścianach restauracji, o ile takie jest życzenie zamawiającego.

Maksymalna ilość uczestników przyjęcia poślubnego w Restauracji WAGA to 50 osób.

W przypadku przyjęć poślubnych organizowanych w Sali Ślubów ilość osób zależy od charakteru przyjęcia:

do 150 osób: obiad / kolacja przy wspólnym stole do 100 osób: obiad / kolacja przy okrągłych stołach do 120 osób: przyjecie weselne przy wspólnym stole do  90 osób: przyjecie weselne przy okrągłych stołach Każdemu rodzajowi przyjęcia towarzyszyć może zespół muzyczny, bowiem przewidziano w każdym układzie miejsce dla orkiestry.
Przyjęcie może się odbywać w formie bufetu szwedzkiego lub z pełną obsługa kelnerską.

Istnieje możliwość wynajęcia całej Wagi Miejskiej – w takim przypadku goście mają do dyspozycji dodatkowo pomieszczenia Restauracji WAGA na parterze, z jej barem i kolekcją wina.

WAGA zajmuje się całością przygotowań do przyjęcia i czuwa nad jego niezakłóconym przebiegiem.
WAGA nie stosuje standardowego cennika. Dla każdego przygotowujemy ofertę indywidualną.

Waga Miejska w Poznaniu / Restauracja Waga zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Rezydencja Szafran
Sale weselne / restauracje

Rezydencja Szafran

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Sala weselna Casello
Sale weselne / restauracje

Sala weselna Casello

polubienia0 polubień | 1 komentarzy | Ocena 5,0
Villa Renard
Sale weselne / restauracje

Villa Renard

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2020 WNETWESELE.PL
Google+