Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Villa Vanilla

ocena - 

Kędzierzyn-Koźle

ul. Sławięcicka 80
47-223 Kędzierzyn-Koźle
woj. opolskie


Telefon:
77 405...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Maksymalna liczba miejsc: 150

Jest takie miejsce które przywołuje słodki uśmiech na usta.  Ukryte pośród zwykłych budynków, mały skarb, skąd blisko do zacisznych parków, głębokich lasów. Pozostawia tuż obok za ścianą codzienny zgiełk. Gdzie czas mimo swego pośpiechu przystaje na chwilę i pozwala na zupełne odprężenie. Zanurzając się w nie niemal ocieramy się o każdy gest z jakim ktoś pieczołowicie ułożył dla nas śnieżną pościel, polerował szkło, układał w wazonie kwiaty.

Smaczny zapach dotyka zmysły, wytrawny smak budzi radość, elegancka obsługa dopełnia całości tak jak piękna rama zdobi genialny obraz.

To takie miejsce które trudno nazwać… to odrobina rodzinnego domu, z opiekuńczą ręką, która czyni w nim magię… szczypta eleganckiego hotelu z perfekcyjną obsługą… bezpieczna przystań w drodze do celu… Tak blisko Ciebie gdy tego potrzebujesz, tak daleko gdy chcesz na chwilę zostawić świat.

Wesela

W tym dniu miłość pachnie wanilią... w powietrzu wyczuwa się lekkie drganie dwóch bijących serc - bijących tylko dla siebie. Gdy goście radośnie pijący za zdrowie tej najpiękniejszej z par. W takt uderzy perkusja i zawiruje suknia w bieli a radosny śmiech odbije się od przystrojonych ścian. A w kuchni słodki gwar i Mistrz kuchni ostatnią truskawkę w arcytrudnym geście na torcie układa.

Bańka szampana zaszumi w głowach, gromkie sto lat i brawa... Błysk aparatu w szlifie łyżeczki zatańczy w delikatnym welonie. Płatki kwiatków błogo rozsypią się po śnieżnobiałym obrusie.

Szeptane słowa "tak" najpiękniejszej przysięgi zabłąkane jeszcze w uszach i... radość i... szczęście. Kilka ważnych pierwszych kroków w takt szczególnych dźwięków. Wzruszona jedna łza ukradkiem na policzku Mamy.

Słodki smak miłości. Pocałunek jak korona wieńcząca królewski dzień... Wszystko tak jak najpiękniejszy sen, jak marzenie i ani jednej zmarszczki... Resztą pozwól zająć się nam.

Villa Vanilla zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

"Sielanka" Karczma Warszawska
Sale weselne / restauracje

"Sielanka" Karczma W...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Dom Weselny Solaris
Sale weselne / restauracje

Dom Weselny Solaris

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Sala Bankietowa Kaprys
Sale weselne / restauracje

Sala Bankietowa Kaprys

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+