Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Villa Otwock

ocena - 

Otwock

k. Józefów, Karczew

ul. Wspaniała 47
05-400 Otwock
woj. mazowieckie


Telefon:
22 788...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Maksymalna liczba miejsc: 200

„Villa Otwock” jest hotelem  wtopionym  w przyrodę Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.  Jego kolonialny nastrój komponuje się wdzięcznie z lesistym otoczeniem, w którym często spotkać można spacerujące łosie wraz z dumnie kroczącymi łoszami w ich towarzystwie. Dodatkową zaletą naszego obiektu jest największą w Polsce prywatna, szklana Oranżeria, której klimat przenosi się na otoczenie gwarantując użytkownikom hotelu pełny relaks. Znajdujemy się w niedalekim sąsiedztwie Warszawy – od centrum stolicy dzieli nas zaledwie 28 km.

Hotel

„Villa Otwock”  powstała dla ludzi o dużej codziennej aktywności, chcących odpocząć a przy  okazji odkryć  oazę urokliwej przyrody i spokoju.Apartamenty i pokoje hotelowe kuszą przestrzenią, komfortowym wyposażeniem i kolonialnym wystrojem. Są przyjazne i przyciągają dopracowanymi szczegółami wnętrz. To miejsca sprzyjające wypoczynkowi i to nie tylko na jedną noc.Jest wygodnie i rodzinnie, a przy tym otrzymujesz tę porcję luksusu, bez której nasze życie jawi się smutną egzystencją.

Przyroda - nasz niekwestionowany atut. „Villa Otwock” jest otoczona pięknym parkiem. To jest już obszar Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Można go podziwiać i chłonąc widoki  z obszernego tarasu. A pierwszy plan wypełnia specjalnie wymyślony i dopracowany ogród czarujący wieloma gatunkami kwiatów i oczkiem wodnym, w którym pluskają złote rybki. No i tylko kilka kroków dzieli mieszkańców hotelu od przyjaznego lasu, po którym można wędrować kilometrami.Otoczenie Villa-Otwock to wręcz wymarzony teren do rodzinnego wypoczynku, szczególnie dla rodzin z dziećmi,  z którymi warto podążyć  tropami zwierzyny i ptactwa żyjącego w naturalnych warunkach. Zieleń i roślinność wkroczyły też do wnętrz hotelowych tworząc tam największą w Polsce Oranżerię – prawdziwy ogród botaniczny. Tym samym miłych Gości otacza stale żywa przyroda.

Konferencje

Nasz obiekt,  to wyjątkowe miejsce sprzyjające aktywnej pracy umysłowej, znajdywaniu twórczych rozwiązań w tworzonych strategiach, a zarazem dające szansę nie tylko na złapanie oddechu, ale też dystansu do zagonionej rzeczywistości. Tu naprawdę możesz zastanowić się, dokąd pędzisz i jaki jest sens twojej pracy.

Dla Gości zostały zaprojektowane trzy, w pełni wyposażone, sale konferencyjne, przystosowane do ważnych spotkań, prowadzenia konferencji, promocji czy wernisaży. Każdą z sal można przystosować, zgodnie z życzeniami uczestników spotkań, tak by zapewnić im komfort  w szlifowaniu zamierzonych zadań. Są w pełni przystosowane do prowadzenia wielo tematycznych zjazdów i konferencji – dopracowane w każdym szczególe. W tej ofercie profesjonalizm uwidacznia się w sposobie ich wykończenia, które ma tworzyć dobry nastrój dla grup spędzających w nich sporo czasu.

Relaks

Chętnymdo oczyszczenia ciała i odprężenia ducha oferujemy komfortową Saunę Suchą. Tak ją bowiem wymyślili Finowie. Suchą skórę naszego ciała poddajemy kilku etapom zwiększania temperatury – coraz bardziej rozgrzewane wyrzuca na zewnątrz zatruwające toksyny. Pozbywa się też innych zanieczyszczeń i martwych komórek – skóra staje się jędrna i gładka. Poprawia się też krążenie, nasze serce przyspiesza rytm prawie dwukrotnie. Kulminacyjnym momentem jest jednorazowe polanie zimną wodą rozżarzonych kamieni, bo wtedy następuje uderzenie pary, określane w Skandynawii „duchem Sauny” – wtedy to zapewne do reszty oczyszcza się nie tylko nasze ciało, ale i duch. Następujący potem zimny prysznic odczuwamy jako wręcz ognisty.

Komnata Solna -za jej prototyp można uznać komory po wybranej soli, w wielickiej Kopalni Soli – gdzie powstało podziemne Sanatorium , leczące schorzenia układu oddechowego o podłożu alergicznym, z astmą włącznie. Pacjenci zjeżdżają pod ziemie i rehabilitują się w specyficznym mikroklimacie solnych wyrobisk. Podobna jest zasada naszej Groty Solnej – wraz z „solankowym powietrzem”  wdychamy i  przyswajamy minerały oraz mikroelementy, wpływające kojąco i dobroczynnie na cały system oddechowy, a tym samym na nasze zdrowie. W bajkowo podświetlonym wnętrzu czas szybko płynie, a niespełna godzinny pobyt w solnym otoczeniu daje efekt porównywalny z trzydniowym pobytem nad morzem. Tym sposobem nawet mieszkańcy z bałtyckiego Wybrzeża, przybywający do nas, mogą w Komnacie Solnej szybciej odnowić swój system oddechowy niż podczas spacerów po plaży.

Tenis to coraz bardziej popularny sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu. Biegając z rakietą przy siatce poprawiamy szybkość, wydolność i sprawność ogólną całego organizmu. Osoby zajmujące się interesami coraz chętniej spotykają się na kortach, gdzie mogą nie tylko zrzucić niepotrzebne kilogramy, ale też nawiązać korzystne biznesowe kontakty. Do dyspozycji wszystkich chętnych oddajemy kompleks kortów tenisowych, na których mogą toczyć boje zaawansowani tenisiści oraz  stawiać pierwsze kroki debiutanci. Korty to otwarte pole  (i to dosłownie) do integracji.

Kuchnia

Restauracja w naszym Hotelu ma już dobrze wyrobiona markę. Goście cenią ją jako urocze wnętrzowo miejsce dla kameralnych spotkań. Magnesem jest też jakość i smak podawanych tu dań. To kuchnia znakomita dla lubiących jeść i rozkoszować się w kuchni polskiej i międzynarodowej.

Nasi kucharze sprawdzili się bez zarzutu podczas przygotowywania jubileuszowego przyjęcia z okazji 10-lecia Stacji Telewizyjnej  – a wtedy na naszych terenach gościliśmy ponad tysiąc osób. Był to jedyny w swoim rodzaju wieczór, w którym wszystko zagrało. W późniejszych ocenach określono tę uroczystość  jako wyjątkową, zarówno pod względem organizacyjnego rozmachu jak i  doskonałości przygotowanych smakołyków. Jeden z recenzentów użył tu określenia „niebo w gębie” – a my pozostajemy w nadziei, że podobne odczucia nasi mili Goście będą mieli po każdym posiłku.

Aby urozmaicać kulinarne podróże, Szef Kuchni wskrzesza także zapomniane dania, zaskakujące niekonwencjonalnym smakiem. Nie znajdziesz w naszej kuchni chemii, wzmacniaczy smaku i innych ulepszaczy, ponieważ nasza filozofia to gotowanie z naturalnych surowców i regionalnych świeżych produktów. Dania przyrządzamy tak, by nie stłumić naturalnych smaków, lecz delikatnie je podkreślić. Wszystko przyrządzamy sami. Przyprawy jakich używamy to tylko sól morska, czarny pieprz, pieprz ziołowy i świeże zioła. Potrawy mają nie tylko zaspokoić głód, lecz także dostarczyć przyjemnych wrażeń wszystkim zmysłom.
Villa Otwock zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Pałac Tarce
Hotele

Pałac Tarce

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Hotel Grafit
Hotele

Hotel Grafit

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Qubus Hotel Wrocław ****
Hotele

Qubus Hotel Wrocław ****

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+