Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Twister-Catering

ocena - 

Warszawa

k. Legionowo, Otwock

Smoluchowskiego 2
woj. mazowieckie


Telefon:
22 758...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Firma Twister Sp. z o.o. zagościła na rynku gastronomicznym w 2002 roku. Od tego czasu w sposób ciągły rozwijamy się i nabieramy doświadczenia. Bacznie obserwujemy ekspresyjnie rozwijający się rynek usług gastronomicznych i podążamy w kierunku wyznaczanym przez zaznaczające się na nim tendencje oraz wymogi coraz bardziej świadomych i wymagających Klientów. Wydarzenia organizujemy w miejscu wskazanym przez Klienta lub sami proponujemy ciekawą lokalizację dostosowaną do charakteru planowanej imprezy.

Jesteśmy elastyczni i za każdym razem dostosowujemy się do oczekiwań naszych Klientów. Zadanie ułatwiają nam doskonałe zaplecze gastronomiczne, szeroka gama posiadanego przez nas sprzętu cateringowego oraz możliwość współpracy z profesjonalnymi kelnerami i hostessami.

Posiłki i potrawy przygotowujemy w nowoczesnej, dobrze wyposażonej kuchni. Bardzo chętnie złożymy Państwu konkretną ofertę cateringową, dopasowaną do Państwa potrzeb. Przy imprezach okolicznościowych, obsłudze szkoleń, czy konferencji nie narzucamy Klientom menu. Oferujemy bardzo szeroki asortyment potraw, obejmujący również kuchnie świata i kuchnie tematyczne do samodzielnego skomponowania, ewentualnie pomagamy w ich wyborze. Proszę o przedstawienie swoich potrzeb i oczekiwań menu weselnego , spodziewanej liczby osób, zapotrzebowania sprzętowego (stoły, krzesła, obrusy, dekoracje, nagłośnienie). Po otrzymaniu od Państwa powyższych informacji przygotujemy ofertę zgodną z Państwa oczekiwaniami.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.twister-catering.pl ,w zakładce menu znajdą Państwo wiele ciekawych potraw ,które mogą zagościć także na Waszych stołach. W galerii możecie zobaczyć choć trochę naszej ciężkiej pracy jaką wkładamy do przygotowania każdego przyjęcia Serdecznie Zapraszamy.
Twister-Catering zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Catering Coloseum
Catering

Catering Coloseum

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
CFR plus Pychotki
Catering

CFR plus Pychotki

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
pyszny catering
Catering

pyszny catering

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+