Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Szkoła tańca Jagielski Dance Project

ocena - 

Toruń

k. Solec Kujawski, Aleksandrów Kujawski

Grudziądzka 122a
woj. kujawsko-pomorskie


Telefon:
723 16...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Mówi się, że dzień ślubu to najważniejszy dzień w życiu. Dlatego też Para Młoda stara się zrobić wszystko, by rzeczywiście był to moment wyjątkowy, który zostanie w pamięci na zawsze.

Niezwykle ważnym elementem tego dnia jest pierwszy taniec Młodej Pary. To on otwiera wesele i tworzy atmosferę do dalszej zabawy. Jak sprawić, żeby był niezapomniany dla nowożeńców oraz przybyłych gości? Coraz częściej Państwo Młodzi starają się wzbogacić i urozmaicić swój pierwszy taniec. Połączenie rozmarzonego, lirycznego nastroju np. walca z energiczną, zabawną muzyką i elementami gry aktorskiej sprawia, że zamienia się on w prawdziwe taneczne show.

Jagielski Dance Project daje Państwu możliwość przygotowania się do tego najpiękniejszego tańca. Proponujemy naukę walca angielskiego, walca wiedeńskiego lub innego eleganckiego stylu takiego jak: quickstep, mambo, tango. Specjalnie dla Państwa możemy też stworzyć wyjątkowe i oryginalne połączenie tego stylu z hip – hopem, jazzem, wprowadzić elementy komiczne i aktorskie. Indywidualne lekcje pozwolą na stworzenie dokładnie tego, czego pragniecie, a nasi instruktorzy profesjonalnie przygotują Państwa do tego ważnego spektaklu.

Jeśli chcecie poprzez taniec wyrazić siebie i pokazać innym, co do siebie czujecie, a przy tym poczuć się jak prawdziwi tancerze, niczym z programu „Taniec z gwiazdami”, macie ku temu idealną okazję. Na zajęciach, oprócz ciężkiej pracy gwarantujemy dobrą zabawę. Z pewnością dostosujemy się do Waszych potrzeb i spełnimy oczekiwania najbardziej wymagającej pary. Pozwólcie nam stać się częścią wielkiego wydarzenia, jakie Was czeka.

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Akademia Ruchu
Szkoły tańca

Akademia Ruchu

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Studio Tańca Fantom w Toruniu
Szkoły tańca

Studio Tańca Fantom w Toruniu

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Szkoła Tańca B. P. Krzyżanowscy
Szkoły tańca

Szkoła Tańca B. P. Krzyżanowsc...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+