Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Szkoła Tańca B. P. Krzyżanowscy

ocena - 

Legnica

k. Jawor, Złotoryja

LEGNICA
woj. dolnośląskie


Telefon:
600 66...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Aby dobrze przygotować się do swojego wesela , naukę "pierwszego tańca należy rozpocząć z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem - nie wykluczając tych osób, którym do imprezy pozostało już tylko kilka tygodni czy nawet dni :)

Po pierwsze rozejrzyjmy się za dobrą szkołą tańca tzn. za instruktorami z właściwymi uprawnieniami, wiedzą i doświadczeniem co sprawi, że proces nauki będzie odbywał się znacznie sprawniej i w ostateczności zyskamy na czasie i pieniądzach.

Po drugie, zastanówmy się, co chcielibyśmy zaprezentować podczas pierwszego tańca weselnego. Są tu trzy możliwości:
1. wybierzemy sobie utwór muzyczny, a instruktorzy określą jaki taniec, i jaki układ choreograficzny zatańczyć do tego utworu
2. wybieramy rodzaj tańca, który chcielibyśmy zatańczyć i wtedy dobieramy odpowiednią muzykę sugerując się np. podpowiedzią instruktorów
3. ambitni i zdolni mogą wybrać kompilację utworów (np. elegancki i dystyngowany walc angielski, ognista cha-cha-cha lub modna salsa, a na zakończenie walc wiedeński), należy jednak zdawać sobie sprawę z faktu, że to rozwiązanie niesie za sobą konieczność poświęcenia większej ilości czasu i pracy na przygotowanie skomplikowanej choreografii.

Przychodząc na zajęcia zadbajmy o lekki, niekrępujący ruchów strój i wygodne obuwie, najlepiej na płaskiej podeszwie (nie klapki). W trakcie zajęć instruktor prowadzący poprosi o przyjście w obuwiu ślubnym.

Ile czasu trwa nauka? Czas ten jest uzależniony od Państwa oczekiwań w stosunku do choreografii, wybranego tańca oraz indywidualnych predyspozycji muzyczno-ruchowych. Już po pierwszych zajęciach poczują się Państwo pewniej, a po trzeciej lekcji choreografia z reguły nie sprawia problemów.

W naszej Szkoły Tańca najważniejszą sprawą jest aby ta wyjątkowa chwila była dla Państwa przyjemnością, a nie koniecznym obowiązkiem. Z chęcią odpowiemy na wszystkie "trudne" :) pytania.
Szkoła Tańca B. P. Krzyżanowscy zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

NOVA Szkoła Tańca
Szkoły tańca

NOVA Szkoła Tańca

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Pierwszy Taniec w Łodzi
Szkoły tańca

Pierwszy Taniec w Łodzi

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Siedlecka Szkoła Tańca
Szkoły tańca

Siedlecka Szkoła Tańca

polubienia1 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+