Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

StudioHASEL plenery i reportaże

ocena - 

Szczecin

woj. zachodniopomorskie


Telefon:
602 12...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Profesjonalna fotografia ślubna i portretowa.

Wykonujemy zdjęcia plenerowe i reportażowe od przygotowań do oczepin.

Studio HASEL działa od 10 lat. W tym czasie obsłużyliśmy ponad 100 wesel. Doświadczenie i kreatywność to najważniejsze cechy w fotografii. Fotograf musi być podczas uroczystości "niewidzialny", ale jednocześnie zawsze w odpowiednim miejscu i czasie.

PLENER
miejsce na plener wybieram zawsze z Parą Młodą podczas długiej rozmowy. Mam swoje sprawdzone miejsca, ale z niecierpliwością czekam na kolejny sezon, żeby robić fotki w nowych lokalizacjach.
Polecam morze, którego latem zazdroszczą nam fotografowie z całej Polski. Berlin jako miejsce na niebanalną sesję niekoniecznie z wieżą telewizyjną w tle. Parki, pola i lasy dla wielbicieli natury. Nie polecam ruin i starych fabryk, które były modne kilka lat temu.

ŚLUB
to najważniejsza część ceremonii. Dopiero po kilkudziesięciu ślubach nabrałem takiej wprawy i doświadczenia, które pozwala na zrobienie profesjonalnych zdjęć dokumentalnych, ale w atrakcyjnej i nowoczesnej formie. Podczas mszy zawsze wykonuję zdjęcie panoramiczne. Zwieńczeniem ślubu jest zdjęcie grupowe wszystkich gości z Parą Młodą.

WESELE
Wejście, powitanie, pierwszy taniec, zabawa, toasty, hulanki, konkursy, oczepiny, tort, podziękowania, stoły, kwiaty. Na salę zabaw zabieram dodatkowe lampy błyskowe wyzwalane bezprzewodowo. Jasne obiektywy i wysokie czułości matrycy umożliwiają robienie dynamicznych zdjęć z całej zabawy.

Zapraszam na spotkanie i prezentację zdjęć. Podczas spotkania pokazuję moje najlepsze zdjęcia, ale także plener jednej pary w podobnej lokalizacji do wybranej przez klienta, który pokazuje co realnie znajdzie się w albumie.

Posiadam certyfikat Kurii Biskupiej na wykonywanie zdjęć w kościołach.
Uczestniczyłem jako wystawca we wszystkich Galach Ślubnych organizowanych przez portal e-wesele i magazyn UROCZYSTOŚĆ. Wiele zdjęć reklamowych w tym magazynie jest mojego autorstwa.
StudioHASEL plenery i reportaże zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

FotoKacha
Fotografia

FotoKacha

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Krzysztof Pałasz Fotografia i Wideofilmowanie
Fotografia

Krzysztof Pałasz Fotografia i ...

polubienia1 polubień | 1 komentarzy | Ocena -
Ann Marie Frames
Fotografia

Ann Marie Frames

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+