Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Stary Folwark

ocena - 

Brzeziny

k. Łódź

Tworzyjanki 10
95-060 Brzeziny
woj. łódzkie


Telefon:
504 21...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Maksymalna liczba miejsc: 3000

Oaza spokoju, miejsce wypoczynku, a równocześnie nowoczesny ośrodek szkoleń i konferencji. To idealne miejsce dla pracy i integracji środowiskowej a także znakomita sceneria dla organizowanych przez Stary Folwark bankietów i imprez plenerowych. Po pracy miłośników wykwintnych potraw kuchni niemiecko - żydowskiej i dobrych trunków czeka znakomita restauracja i bogato zaopatrzony bar.

Dla spragnionych aktywnego wypoczynku tereny Tworzyjanek i okolic są wręcz idealne by uprawiać ulubiony sport i rozkoszować się pięknem natury. Należący do Starego Folwarku teren - 6 hektarów łąk i pól malowniczo położonych - jest wyizolowany i zapewni gościom poczucie prywatności w spokojnym, czystym otoczeniu. To także znakomita sceneria dla wielu organizowanych bankietów i imprez plenerowych.

Zapraszając Państwa do Naszego Starego Folwarku możemy obiecać wspaniałe widoki, ciszę i pełny kontakt z naturą. Stąd polnymi drogami, spacerem lub na rowerze dotrzecie do wspaniałych zabytków przyrody i urokliwych zakątków takich jak: letni pałac Samuela Silbersteina w Lisowicach, gdzie na wakacje zjeżdżała cała rodzina Poznańskich, ruiny starej bożnicy przy moście tworzyjańskim, na którym kiedyś była granica Generalnej Guberni, gęste lasy otaczające Tworzyjanki, które latem pełne są świeżych owoców leśnych a jesienią wynosimy z nich kosze pełne grzybów oraz dzikie plaże rzeki Mrogi, gdzie wędkują wtajemniczeni.Udostępniamy Państwu trzy sale bankietowe, o powierzchni łącznej 600 m. kw. w tym dwa bary. Proponujemy imprezy wewnątrz do 400 osób, a połączone z dziedzińcem, do 1000 gości. Parking dla samochodów osobowych na terenie może pomieścić 150 samochodów.

Organizujemy:

* bankiety
* konferencje
* przyjęcia okolicznościowe
* pikniki
* garden party
* wesele

*** Sale ***

Udostępniamy Państwu trzy sale bankietowe, o powierzchni łącznej 600 m. kw. w tym dwa bary. Proponujemy imprezy wewnątrz do 400 osób, a połączone z dziedzińcem, do 1000 gości. Parking dla samochodów osobowych na terenie może pomieścić 150 samochodów.

*** Pokoje ***

Zapraszamy na urządzone w starym stylu, zgodnie z tradycją pokoje, z których jesteśmy bardzo dumni. Każdy z nich urządzony jest w innym stylu i zapewni odpoczynek i relaks na najwyższym poziomie.

*** Teren Otwarty ***

Cztery budynki Folwarku tworzą wielki dziedziniec (powyżej 3000 m.kw) na którym odbywają się przyjęcia pod rozgwieżdżonym niebem lub pod wielkim namiotem. Bliskość jeziora i wszechobecność natury, pozwala zapomnieć o szybkim rytmie dnia i mijającym czasie. Wokół spokój i cisza.
Stary Folwark zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Herbarium Hotel & SPA ****
Hotele

Herbarium Hotel & SPA ****

polubienia0 polubień | 1 komentarzy | Ocena 5,0
Pałac Jaśminowy
Hotele

Pałac Jaśminowy

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Hotel Vesaria
Hotele

Hotel Vesaria

polubienia0 polubień | 3 komentarzy | Ocena 5,0
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+