Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Sebart Foto

ocena - 

Katowice

Kołłątaja
woj. śląskie


Telefon:
660 45...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Rozpoczynamy od przygotowań. Jeden z nas towarzyszy Pannie Młodej i dokumentuje jej przygotowania (fryzjer, kosmetyczka), drugi fotografuje przygotowania Pana Młodego. W kościele lub urzędzie fotograf główny koncentruje się na Młodej Parze co pozwala mu na uchwycenie każdej niepowtarzalnej chwili podczas ceremonii, a drugi fotografuje rodzinę, gości – stara się pokazać tło wydarzeń. Później udajemy się na salę balową. Podczas zabawy wykonujemy panoramiczne zdjęcia grupowe. Zwyczajowo zdjęcia wykonujemy do zakończenia oczepin. Sesja plenerowa może się odbyć w dniu wesela, lub w inny dzień (jeżeli ustalono że sesja plenerowa będzie w dniu wesela,a pada deszcz to oczywiście bez problemu zmieniamy plany). Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie i pomysły co do miejsc na sesje. W woj. śląskim sami możemy doradzić wiele unikatowych lokalizacji.

Na reportaż ślubny składa się około 350 zdjęć. W cenie usługi oddajemy zdjęcia nagrane na dvd w pudełku w skórzanej oprawie, prezentację zdjęć z podkładem muzycznym oraz projekt fotoksięgi. Klient może wybrać różne opcje wykonania fotoksiąg lub albumów.

Na reportaż ze chrztu składa się około 150 zdjęć. W cenie usługi oddajemy zdjęcia nagrane na dvd w pudełku w skórzanej oprawie, prezentację zdjęć z podkładem muzycznym oraz projekt fotoksięgi. Klient może wybrać różne opcje wykonania fotoksiąg lub albumów.

Sesje plenerowe podobnie jak reportaże możemy uwiecznić w fotoksięgach czy wydrukach. Ilość zdjęć jest zależna od lokalizacji i czasu przeznaczonego na plener.

Zapraszamy do naszego studia na zdjęcia fashion / glamour / portfolio / okolicznościowe.
Sebart Foto zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Dobre Zdjęcia
Fotografia

Dobre Zdjęcia

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
White Balance - Naturalny reportaż ślubny
Fotografia

White Balance - Naturalny repo...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Senetra fotografia i filmowanie
Fotografia

Senetra fotografia i filmowani...

polubienia1 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+