Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Sala Bankietowa Rotunda

ocena - 

Zawiercie

k. Szczekociny, Poręba

ul. Długa 7
42-400 Zawiercie
woj. śląskie


Telefon:
731 71...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Maksymalna liczba miejsc: 180

Rotunda to niezwykle starannie przygotowana sala bankietowa, której każdy szczegół tak architektoniczny, jak i wyposażenia wnętrza ma zadanie spełniać oczekiwania naszych Gości. I zachwycać…

Jeśli napiszemy, że sala jest wyjątkowym miejscem – nie oddamy w pełni jej uroku. Dlatego zapraszamy serdecznie do Zawiercia, by nas odwiedzić i poczuć ów niezwykły klimat, jaki udało nam się stworzyć.

Rotunda ma kształt walca, co jest pierwszym elementem przyjemnego zaskoczenia. Uroku dodają eleganckie, okrągłe stoliki, przy których jednorazowo może usiąść nawet do 180 osób. Dzięki temu mamy możliwość organizowania dużych wesel lub innych imprez okolicznościowych. Chętni mogą skorzystać również z pokoi gościnnych.

Nad naszymi Gośćmi czuwają anioły, których rzeźby zdobią ściany sali bankietowej. Każda z postaci jest indywidualnie podświetlona lampami ledowymi, a tańczące kolory tworzą pełne wrażeń scenariusze świetlne. Nie bez znaczenia jest również urok sufitów, których nieregularne i mające wiele wspólnego ze sztuką kształty mają swoje realne przełożenie na akustyczny odbiór muzyki.

Doskonale wiemy, że podczas wesela lub innej imprezy okolicznościowej główną rolę pełni doskonała kuchnia. Z tego też powodu w Rotundzie Szefem Kuchni jest mistrz w swojej branży, a jego specjały budzą słuszne uznanie. Menu przygotowywane jest zgodnie z najwyższymi standardami, elegancko serwowane i niezmiennie smaczne.

Rotunda w szczegółach:

Sala bankietowa dla 180 osób z zagwarantowanym miejscem do tańczenia.
Eleganckie, okrągłe stoliki 10 lub 12-osobowe z gustownymi krzesłami.
Piękna zastawa stołowa i doświadczona kadra obsługi kelnerskiej.
Wysoki poziom kulinarny i bogata oferta menu.
Apartament dla nowożeńców GRATIS!
Pokoje gościnne łącznie dla 12 osób plus nowożeńcy.
Rotunda – miejsce na organizację Państwa imprezy.

Wesela

Rotunda to idealne miejsce na zorganizowanie wesela lub uroczystego obiadu po ślubie. Klimat sali został tak wystylizowany, aby Młoda Para oraz Goście jeszcze bardziej przeżywali  niezwykłą atmosferę, jaka towarzyszy temu szczególnemu dniu.

Szef Kuchni przygotował kilka wariantów menu, ale każdy z nich można modyfikować, tak by spełniał wszelkie oczekiwania. Wesela organizowane w tygodniu mają przyjemny upust.

Na Nowożeńców czeka Apartament, a Goście mogą skorzystać z pięciu pokoi hotelowych.

Uwaga! Posiadamy wolne terminy na 2014 rok!

Komunie

Rotunda i zdobiące ją rzeźby aniołów to doskonały wybór na zorganizowanie przyjęcia po komunii. Świętujące swój dzień dziecko będzie miało wiele miejsca, by wybiegać oczywiste  w tych okolicznościach emocje, a zaproszeni dorośli docenią niezwykły urok sali bankietowej oraz jej stylizację. Menu jest przygotowane w kilku wariantach i zawiera opcje menu dziecięcego.

Stypy

Ostatnie pożegnanie to niełatwy moment dla najbliższych i tych, którzy swoją obecnością ich wspierają. Rotunda wychodzi naprzeciw tym momentom i proponuje wyjątkowo niską cenę na zorganizowanie obiadu – 35 zł za jedną osobę. Dyskretna obsługa, stosowna do okoliczności, spokojna muzyka w tle oraz czuwający nad Rodziną anioły stanowią uzupełnienie tej oferty.

Inne Imprezy okolicznościowe i integracyjne

Sala bankietowa Rotunda posiada wiele dogodnych rozwiązań, które umożliwiają zorganizowanie dowolnej imprezy okolicznościowej, jak na przykład jubileusze, urodziny lub chrzty. Firmy docenią z pewnością możliwość organizacji stylizowanych imprez integracyjnych dla swoich pracowników lub kontrahentów. Przestronna sala, elastyczna i zawsze na wysokim poziomie kuchnia Rotundy oraz bardzo dobra lokalizacja to główne powody, by wybrać właśnie to miejsce i często do niego wracać.
Sala Bankietowa Rotunda zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Sala Bankietowa Kaprys
Sale weselne / restauracje

Sala Bankietowa Kaprys

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Pałac Rozalin
Sale weselne / restauracje

Pałac Rozalin

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Villa Renard
Sale weselne / restauracje

Villa Renard

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+