Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Restauracja Złota

ocena - 

Wrocław

Rynek 6
50-106 Wrocław
woj. dolnośląskie


Telefon:
71 71-...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Maksymalna liczba miejsc: 150

Restaurację Złotą znajdą Państwo na zachodniej stronie wrocławskiego Rynku – jednego z największych rynków staromiejskiej Europy – zwanej Stroną Siedmiu Elektorów. Powstała w XIII wieku, Kamienica Pod Złotym Słońcem, swój ostateczny, barokowy styl uzyskała w 1695 roku i, na szczęście, wraz z całą pierzeją uniknęła wojennych zniszczeń w trakcie obrony Festung Breslau. Przez całe wieki była jednym z najbardziej reprezentacyjnych miejsc Wrocławia; dość powiedzieć, że rezydowali w niej król Czech Władysław Jagiellończyk i cesarze Rudolf II oraz Ferdynand II. Dzisiaj w pieczołowicie odnowionych i zaadaptowanych pomieszczeniach mieści się Restauracja Złota, z której letniego ogródka widać pierzeję Ratusza i szklane tafle fontanny, a na piętrze Zakład Narodowy im. Ossolińskich eksponuje największy skarb polskiej literatury – rękopis „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza. Legenda Kamienicy Pod Złotym Słońcem nadal trwa.

Restauracja oferuje 150 miejsc w trzech osobnych salach położonych na trzech poziomach Kamienicy Pod Złotym Słońcem. Wszystkie poziomy połączone są, oprócz schodów, nowoczesną windą, która zapewnia komfort i ułatwia poruszanie się osobom niepełnosprawnym. Jest idealnym miejscem na imprezy z większą ilością gości, ale też na kameralne spotkania.

Dysponujemy osobną salą dla dzieci oraz specjalnym wyborem dań dla najmłodszych gości. Szef kuchni i jego zespół zadbali o to, by menu spełniało wszystkie kulinarne oczekiwania, a nasz personel z przyjemnością pomoże Państwu dokonać najlepszego wyboru.

Szczególnej uwadze Państwa polecamy menu śniadaniowe serwowane od godziny 8 do 12 oraz podawaną cały dzień, dumę naszej kuchni, argentyńską wołowinę La Marocha, której sława już dawno przekroczyła granice Ameryki Południowej, królując teraz na stołach najbardziej renomowanych europejskich restauracji.

Warunki organizacji imprez:

Warunkiem zorganizowania uroczystości jest wcześniejsze złożenie rezerwacji, wpłacenie zadatku w wysokości 25% ustalonej wartości zamówienia oraz ustalenie wraz z szefem kuchni planowanego menu. Akceptujemy karty płatnicze.

Trzy sale restauracji Złota zapewniają możliwość organizacji spotkań większych niż romantyczna randka we dwoje.

Starannie odnowione pomieszczenia pozwalają dowolnie aranżować układ stolików i krzeseł, a rozdzielenie sal daje wrażenie intymności, nie zmieniając jednak poczucia uczestniczenia we wspólnej imprezie. Istnieje oczywiście możliwość wynajmowania każdej sali pojedynczo.

Organizujemy imprezy z większą ilością gości (do 300 osób) dysponujemy powierzchnią eleganckiego pasażu z dwoma wejściami: od Rynku i od ulicy Kiełbaśniczej.

Pasaż jest idealnym miejscem do celebrowania specjalnych uroczystości – organizacji balów firmowych z muzyką na żywo, prezentowania nowych produktów przy szwedzkich stołach, pokazów mody lub degustacji win.

Ilość miejsc siedzących w restauracji: 150

Restauracja Złota zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Villa Renard
Sale weselne / restauracje

Villa Renard

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Pałac Rozalin
Sale weselne / restauracje

Pałac Rozalin

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Wrzosowy Dwór
Sale weselne / restauracje

Wrzosowy Dwór

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+