Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Restauracja Warszawska 91

ocena - 

Lisia Góra

k. Tarnów

Brzozówka, ul. Warszawska 91
33 - 140 Lisia Góra
woj. małopolskie


Telefon:
793 55...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Maksymalna liczba miejsc: 250

Jeśli marzysz o pięknym przyjęciu zapraszamy Cię do naszego lokalu. Posiadamy salę przygotowaną na organizację imprez do 250 osób, pełną klimatyzację i rozwinięte zaplecze gastronomiczne.

W sali bankietowej organizujemy:
Wesela
Konferencje
Imprezy okolicznościowe

Dzień ślubu to wyjątkowy moment w  życiu. To dzień, który nowożeńcy z sentymentem pamiętają długo. Przygotowanie tak ważnego wydarzenia wymaga kilku, a nawet kilkunastu miesięcy szczególnej uwagi, aby w dniu ślubu wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Uroczystości tej towarzyszy ogromna ilość formalności i przygotowań – przyszła panna młoda powinna wybrać wymarzoną suknię ślubną, pan młody – elegancki garnitur, trzeba również wybrać salę weselną, sporządzić listę gości i zająć się wieloma innymi rzeczami.

Organizacja uroczystości weselnej w restauracji Warszawska 91 będzie najlepszą wspólną decyzją, jaką Państwo podejmiecie. Sala weselna pomieści jednorazowo do 250 gości. Możecie polegać na naszym doświadczeniu i być pewnym, że to wydarzenie na zawsze utkwi w Waszej pamięci, a wszyscy goście wspominać będą niepowtarzalną atmosferę, jaką stworzymy w tym wyjątkowym dla Państwa dniu.

Nasza oferta weselna zawiera menu w skład, którego wchodzi obiad zakończony wykwintnym deserem i kawą, bogaty bufet zakąskowy podczas trwania całego przyjęcia, oraz bufet deserowy. Dodatkowym elementem przyjęcia mogą być atrakcje kulinarne przygotowane przez naszych kucharzy. Dla dzieci na Państwa życzenie istnieje możliwość przygotowania odrębnego menu. Około godziny 24:00 podany zostanie tort weselny. Aby zrealizować tę pełną pietyzmu i magii uroczystość, oferujemy Państwu swoją fachową pomoc. To idealny wybór na Państwa jedyną, oryginalną i niezapomnianą uroczystość weselną

Restauracja Warszawska 91 zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Sale Weselne Romeo i Julia
Sale weselne / restauracje

Sale Weselne Romeo i Julia

polubienia1 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Pałac Rozalin
Sale weselne / restauracje

Pałac Rozalin

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Waga Miejska w Poznaniu / Restauracja Waga
COPYRIGHT @ 2013-2020 WNETWESELE.PL
Google+