Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

PROMYK - Sesje fotograficzne z końmi

ocena - 

Albigowa

k. Łańcut, Przeworsk

Albigowa
woj. podkarpackie


Telefon:
663 53...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Sesje inspirowane pasjami – KONIE.

Oferujemy Państwu możliwość przeprowadzenia sesji zdjęciowych na terenie naszego ośrodka oraz okolicznych pól, łąk, sadów i lasów. Sesje takie odbywały się już u nas nie jednokrotnie.

Jesteśmy przekonani, że sesje fotograficzne z udziałem naszych koni będą wspaniałą pamiątką dla ich uczestników na wiele długich lat....

Miłośnicy zdjęć na łonie natury skorzystać mogą z uroków naszego miejsca. Małżonkowie marzący o romantycznych fotografiach na łące pełnej kwiatów lub pośród łanów zbóż, odpowiednie miejsca znajdą właśnie u nas.

Są tu również stawy, przy których z powodzeniem przeprowadzić można także sesję zdjęciową. Nowożeńcy siedzący na drewnianej ławeczce, wędkujący pan młody, pomysłów na ciekawe zdjęcia można mieć naprawdę wiele.

Narzeczeni, którzy w swoim ślubnym albumie widzieliby same szalone ujęcia, inspiracji poszukać mogą chociażby na boisku do siatkówki lub korcie tenisowym zlokalizowanym przy naszej stadninie. Panna młoda grająca w tenisa, pan młody z piłką do siatkówki – czasami wystarczy użyć trochę fantazji, by uzyskać naprawdę niesztampowe ujęcia. Ślubne zdjęcia wykonać można nawet na ujeżdżalni z przeszkodami treningowymi, znajdującym się na terenie obiektu lub w stodole na pachnącym sianie ;-)

Narzeczeni planując swój ślubny plener podjąć muszą także decyzję w jakim terminie go zrealizować. Jeśli wybiorą dzień inny niż dzień swojego ślubu zyskają sporo czasu, który wykorzystać mogą na dotarcie do ciekawych, nieco dalej położonych miejsc. A w okolicach stadniny ich nie brakuje.

Wybierając odpowiednią lokalizację na swój ślubny plener należy pamiętać, że piękne ujęcia profesjonalny fotograf wykona wszędzie. W końcu ślub to wyjątkowe wydarzenie, a Wy jesteście na nim głównymi bohaterami. Wyszukajcie więc lokalizacji, która najbliższa jest Wam, Waszemu sercu i zamiłowaniom. Dzięki temu ślubna pamiątka, jak stanowią fotografie, zyska dla Was dodatkowej wartości.
PROMYK - Sesje fotograficzne z końmi zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Fotobudka BumCykCyk
Atrakcje

Fotobudka BumCykCyk

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
JumpFire - artyści ognia na Waszym weselu!
Atrakcje

JumpFire - artyści ognia na Wa...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Dreams Come True
Atrakcje

Dreams Come True

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+