Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Pokaz iluzji - iluzjonista Rafał Mulka

ocena 5,0 

k. Bielsko-Biała, Warszawa, Kraków

43-376
woj. śląskie


Telefon:
504 98...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Tagi: iluzjonista, pokaz artystyczny, pokaz iluzji

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Cena zaczyna się od: 1500 zł

Poszukujesz odpowiedniej atrakcji, która wyróżni Twoje przyjęcie i sprawi, że zaproszeni goście bardzo długo będą wspominać te niezwykłe chwile ?
Uroczystość weselna czy przyjęcie okolicznościowe takie jak urodziny, jubileusz, komunia to jedne z najbardziej magicznych momentów w życiu.
To wyjątkowy czas pełen niesamowitych doznań i wrażeń.
Pokaz iluzjonisty w profesjonalnej i humorystycznej oprawie to pomysł na doskonałą zabawę dla wszystkich zaproszonych gości .

Jeśli szukasz nietypowej rozrywki lub niesamowitego prezentu dla solenizanta czy Pary Młodej zapraszamy do magicznej współpracy z jednym z najlepszych polskich iluzjonistów Rafałem Mulka, twórcą Beskidzkiego Teatru Iluzji, autorem internetowego projektu Akademia Magii - od ponad dwudziestu już lat występującym na scenie
i dostarczającym niezwykłej i wyjątkowej rozrywki wszystkim widzom.
W tym wyjątkowym dniu pełnym wrażeń proponujemy Państwu magiczną rozrywkę na wysokim poziomie. Sprawimy aby planowana uroczystość okazała się wyjątkowa dla Was i Waszych gości.

Oferta programów weselnych :

1. Program sceniczny/ stand- up to interaktywne przedstawienie, łączące iluzję z grą aktorską, zabawnymi komentarzami, humorem słownym i sytuacyjnym, w którym każdy program jest inny, ponieważ tworzony jest wspólnie z widownią.
W magiczny sposób wzbogacimy Państwa uroczystość niezwykłym pokazem opartym na scenicznych efektach iluzjonistycznych, sztukach zręcznościowych, aktywnym udziale osób wybranych spośród publiczności w tym Młodej Pary, wkraczającej w nasz magiczny świat...
Program prezentowany jest w miejscu frontalnie ustawionym względem widowni czyli np. na scenie lub parkiecie, nie wymaga wielu przygotowań, ważne jednak aby udało się zapewnić komfortowy odbiór magii wszystkim widzom.
Czas trwania programu 30 do 40 minut.

2. Mikroiluzja -  jako kontynuację programu scenicznego proponujemy pokaz mikroiluzji opierający się na prezentacji drobnych efektów magicznych w bezpośrednim kontakcie z widzami. Iluzjonista przy stolikach gości prezentuje triki przeznaczone do oglądania z bliska wykorzystując przedmioty codziennego użytku, takie jak karty, monety, gumki itp.
Pokaz mikroiluzji ubarwiony jest uchyleniem rąbka tajemnicy czyli nauką prostych technik i efektów magicznych oraz efektami szulerskimi np. grą w trzy karty, trzy kubki.
Zgromadzeni goście wciągani są do wspólnej zabawy, natomiast iluzjonista staje się integralną częścią danego przyjęcia.Czas trwania programu 1 do 2 godziny
Zapraszamy do magicznej współpracy w tym szczególnym dniu.
Pokaz iluzji - iluzjonista Rafał Mulka zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Trio z Rio
Atrakcje

Trio z Rio

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Dreams Come True
Atrakcje

Dreams Come True

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
JumpFire - artyści ognia na Waszym weselu!
Atrakcje

JumpFire - artyści ognia na Wa...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+