Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Piekarnia-Cukiernia Nizioł

ocena - 

Kołobrzeg

k. Koszalin

Rzemieślnicza 24
78-100 Kołobrzeg
woj. zachodniopomorskie


Telefon:
94 35 ...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Cena zaczyna się od: 70/kg zł

Piekarnia-Cukiernia Nizioł istnieje na rynku od 1979 roku, została założona przez Henryka Nizioł mistrza piekarskiego i cukierniczego. Obecnie firmą kieruje Jarosław Nizioł, syn Henryka. Siedziba firmy mieści się przy ulicy Rzemieślniczej 24 w Kołobrzegu.

Smak Polskiej Tradycji

Od początku istnienia dewizą naszej firmy jest jakość, rzetelność oraz doświadczenie zawodowe zdobywane przez 30 lat. Produkujemy szeroki asortyment różnorodnych wyrobów piekarniczo-cukierniczych według tradycyjnych receptur, przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń i technologii. Umiejętne łączenie tradycji z nowoczesnością to nasza zaleta.

Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, ciągle poszerzającą swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach promujących najnowsze metody produkcji, nie zapominając przy tym o tradycyjnych procesach technologicznych, które w naszej firmie pozostają niezmienne od ponad ćwierć wieku.

Wysoka jakość produkcji

Do produkcji używamy wyłącznie wysokiej jakości naturalnych składników w wyrobach cukierniczych, jak również naturalnych zakwasów i zaczynów drożdżowych przy produkcji wyrobów piekarniczych. Nasze wyroby cechuje doskonały wygląd oraz smak, który zawdzięczamy własnym tradycyjnym, domowym recepturom oraz doświadczeniu naszych piekarzy i cukierników.

Oferujemy wysokiej jakości pieczywo, szeroki wybór ciast, deserów i tortów okolicznościowych na każdą okazję. Wykonujemy zlecenia na specjalne zamówienia kawiarni, hoteli, ośrodków itp. Realizujemy zlecenia produkcji wyrobów piekarniczo-cukierniczych zarówno dla dużych przedsiębiorstw jak i dla klientów detalicznych.

Mam nadzieję, iż wiedza i doświadczenie jakie skumulowaliśmy przez tyle lat działalności naszej firmy pozwoli nam sprostać Państwa oczekiwaniom oraz przekona Państwa do oferowanych przez nas produktów oraz usług.
Piekarnia-Cukiernia Nizioł zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Pracownia Tortów Artystycznych Adam Mintus
Torty / ciasta

Pracownia Tortów Artystycznych...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
CIASTKARNIA "IZA"
Torty / ciasta

CIASTKARNIA "IZA"

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Pracownia cukiernicza Pyszna Baba
Torty / ciasta

Pracownia cukiernicza Pyszna B...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+