Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Passion Love Photography

ocena - 

Warszawa

Poznańska 7
00-680 Warszawa
woj. mazowieckie


Telefon:
507 02...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Fotografia jest dla nas wisienką na torcie, jedną z rzeczy której z ogromną chęcią poświęcamy czas i energię.
Aneta: żona, córka, przyjaciółka, w niedalekiej przyszłości pragnie zostać mamą, samouk, estetka, wytrwała i cierpliwa, dusza artysty – fotografuje, maluje, lepi z masy cukrowej, uwielbia hand made, domowe wypieki, kamienice i styl vintage. Właśnie dzięki temu, widzi więcej. Potrafi dostrzec piękno, chwilę czy moment wart przyłapania w kadrze. Każde zlecenie jest dla niej nowym, wspaniałym doświadczeniem.

Joanna: kobieta z niespożytymi pokładami energii i burzą pomysłów, kocha wszystkie czworonogi zwłaszcza te „najpiękniejsze”, nie sposób żeby obok któregoś przeszła obojętnie. Kocha wszystko co stare – rzeczy, meble, miejsca, samochody jednym słowem wszystko co ma duszę. Marzy o adaptacji poddasza w przedwojennej kamienicy. Rozkręca Małych Modeli, zajmuje się przyjmowaniem zleceń i funpage-em, dba o drugi plan, nie ma dla niej sytuacji bez wyjścia.
Jesteśmy dwie, ale razem tworzymy solidną całość. Lubimy rozmawiać z naszymi klientami, słuchać ich opowieści, śmiać się razem z nimi. Cenimy naturalne zdjęcia, zrobione niby przypadkiem, przy okazji. Najważniejsze dla nas jest Wasze samopoczucie i zadowolenie z efektów. Naszym konikiem jest fotografia rodzinna, ślubna, plenerowa. Często uczestniczymy jako fotograf podczas chrztów i komunii. Uwielbiamy sesje brzuszkowe, dziecięce i noworodkowe. Jednak nie chcemy zamykać się w schematach.

Jeżeli po przeczytaniu tych kilku zdań powyżej i obejrzeniu portfolio na Twojej twarzy pojawił się uśmiech to zachęcam do kontaktu.

Czekamy na wiadomość od Ciebie. Nie podajemy cennika, bo wszystko zależy od zlecenia, Twoich oczekiwań i możliwości. Napisz e-maila, zapytaj, daj nam szansę, a dołożymy wszelkich starań żebyś nigdy nie pożałował tej decyzji.
Pozdrawiamy!
Aneta i Joanna.
Passion Love Photography zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Rafał Kopkowski Fotografia
Fotografia

Rafał Kopkowski Fotografia

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Marcin Łysak - fotografbezgranic.pl
Fotografia

Marcin Łysak - fotografbezgran...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Fotoimage.pl
Fotografia

Fotoimage.pl

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+