Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Pałac Prymasowski

ocena - 

Warszawa

Senatorska 13/15
00-075 Warszawa
woj. mazowieckie


Telefon:
(022) ...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Maksymalna liczba miejsc: 130

"Najlepsi wybierają prestiż i elegancję"

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Pałacu Prymasowskiego w Warszawie, położonego w historycznej części Traktu Królewskiego. XVI-wieczny Pałac Prymasowski to budynek o pięknej architekturze z wyjątkowo reprezentacyjnymi wnętrzami. Pałac służy jako miejsce spotkań biznesowych, konferencji, uroczystości organizowanych na potrzeby innych firm a także przyjęć weselnych.

Część reprezentacyjna Pałacu znajduje się na parterze. Budynek mieści sześć sal o łącznej powierzchni ok. 1000 m2. Przylega do niego strzeżony parking na 80 miejsc. Sale pałacowe są połączone; można wynająć je wszystkie, dowolną ich liczbę lub każdą z osobna.

* Sala Kolumnowa, zwana również Balową, to największa i najbardziej reprezentacyjna sala Pałacu. Jej powierzchnia wraz z podcieniami arkadowymi przekracza 225 m2. Przy kolacji zasiadanej mieści do 120 osób.
* Sala Marmurowa sąsiaduje z Salą Kolumnową i zajmuje powierzchnię 81 m2. Dla zwiększenia komfortu i wygody Gości zwykle wykorzystywana jest jako sala, w której serwowane są posiłki. Przy kolacji zasiadanej mieści do 50 osób.
* Sala Żółta zajmuje powierzchnię 75 m2. Jest to najmniejsza z sal Pałacu. Przy kolacji zasiadanej mieści do 50 osób. Najczęściej organizowane są tu konferencje, szkolenia, seminaria.
* Sala Niebieska - centralna sala kompleksu, z wyjściem do ogrodu znajdującego się na tyłach Pałacu, zajmuje powierzchnię 87 m2. Przy kolacji zasiadanej mieści do 60 osób.
* Sala Malinowa zajmuje powierzchnię 75 m2. Ta pełna uroku sala jest idealnym miejscem na szkolenia czy niewielkie konferencje. Przy kolacji zasiadanej mieści do 60 osób.

Szczególnej uwadze naszych Gości polecamy kompleks piwnic pałacowych. Odbywają się tu kameralne spotkania o różnorodnym charakterze: staropolskie biesiady, kolacje, degustacje wyszukanych potraw i alkoholi, wystawy malarstwa, bankiety i spotkania klubowe.

Półkoliste sklepienia, mury z cegły i charakterystyczny półcień sprawiają, że miejsce to ma niepowtarzalny klimat. Pomieszczenia piwniczne są dekorowane i stylizowane indywidualnie, w zależności od upodobań naszych Klientów Powierzchnia użytkowa piwnic przekracza 350m2. Ze względu na nieodległe sąsiedztwo z salami Kolumnową i Marmurową interesującym rozwiązaniem jest wykorzystanie piwnic pałacowych, jako nastrojowego aneksu.

Pałac Prymasowski zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Villa Renard
Sale weselne / restauracje

Villa Renard

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Dom Weselny Avocado
Sale weselne / restauracje

Dom Weselny Avocado

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Pałac Warmątowice
Sale weselne / restauracje

Pałac Warmątowice

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+