Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Oberża Zakapior

ocena - 

Polańczyk

k. Myczków, Solina

ul. Zdrojowa 37
38-610 Polańczyk
woj. podkarpackie


Telefon:
661 07...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Maksymalna liczba miejsc: 80

Zapraszamy serdecznie do oberży "Zakapior" mieszczącej się w centrum uzdrowiska Polańczyk nad brzegiem jez. solińskiego w samym sercu Bieszczad. Oberża "Zakapior" rozpoczeła swą działalność 1 maja 2008r. Cel jaki nam przyświecał przy tworzeniu lokalu to nie tylko stworzenie tradycyjnej restauracji, ale również miejsca w którym można choć odrobinę poznać atmosferę i życie tu w Bieszczadach.

W menu obok tradycyjnych dań domowych znajdziecie Państwo oryginalne dania dawnych mieszkańców tych ziem czyli Bojków i Łemków (XVIII-XXw.). Niezmiernie miło nam również zakomunikować, iż dzięki Państwa głosom zdobyliśmy 2 miejsce w IX edycji konkursu "Wędrówki Podkarpackie" w kategorii "Smaczne Jadło 2009". Organizatorami konkursu byli Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna, Polskie Radio Rzeszów, pod patronatem Marszałka Wojewodztwa Podkarpackiego. Cieszymy się bardzo, że serwowane u nas dania zdobyły tak duże uznanie. Na pewno nie poprzestaniemy na tym i będziemy nadal pracowac nad udoskonaleniem naszej oferty, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Wszystkim głosującym serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie.

W naszej galerii można również zapoznać się z twórczością bieszczadzkich rzeźbiarzy, malarzy, rekodzielników jak i posłuchać poezji i muzyki tworzonej przez mieszkańców tych ziem (lokalnych artystów ). Dają ku temu możliwość często organizowane w lokalu spotkania poetyckie, recitale i koncerty.

To tu można spotkać wiele znanych twarzy Bieszczadu - bieszczadzkich zakapiorów, pustelników i artystów oraz coraz częściej odwiedzających nas znanych osób z całego kraju. Całość uzupełnia ciepły i typowo bieszczadzki wystrój lokalu, tworząc niepowtarzalny klimat tego miejsca. Mimo ,iż oberża "Zakapior" funkcjonuje od tak krótkiego czasu, to w opini turystów i okolicznych gestorów turystyki, stała się swoistą atrakcją i miejscem godnym polecenia.

Najczęstsze opinie naszych gości można zamknąć w trzech słowach "miło, smacznie i nie drogo". To cieszy i dopinguje, a zarazem zobowiązuje.

Dysponujemy 80 miejscami w okresie zimowym i 140 miejscami w okresie letnim.
Obiekt czynny codziennie przez cały rok.

Oberża Zakapior zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Wrzosowy Dwór
Sale weselne / restauracje

Wrzosowy Dwór

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Dolina Cedronu
Sale weselne / restauracje

Dolina Cedronu

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Gościniec Branicki
Sale weselne / restauracje

Gościniec Branicki

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+