Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Millenium Studio Tańca

ocena - 

Mielec

k. Ropczyce, Nowa Dęba

Kilińskiego 24
woj. podkarpackie


Telefon:
506 89...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Jedną z najważniejszych chwil podczas każdej zabawy weselnej jest tak zwany Pierwszy Taniec. Zgodnie z polską tradycją należy on do młodej pary, która rozpoczyna nim przyjęcie ślubne. Jest to z jednej strony bardzo wyjątkowe wydarzenie w życiu każdych nowożeńców, ponieważ w przyszłości kojarzyć się będzie z tą chwilą, kiedy już rozpoczęli piękną przygodę zwaną małżeństwem, z drugiej zaś strony jest to moment bardzo stresujący – dlatego tak ważne jest, aby się do niego odpowiednio przygotować.

Ostatnimi czasy państwo młodzi coraz rzadziej lekceważą ten element weselnej uroczystości. Tak jak zasadne jest w odpowiednim czasie zamówić salę, zarezerwować kościół, zakupić zaproszenia, wybrać menu, nauczyć się przysięgi małżeńskiej, tak też w odpowiednim czasie należałoby zadać sobie pytanie: jak wyobrażamy sobie nasz pierwszy taniec?

Kolejnym etapem jest wybór muzyki oraz tańca. Przed dokonaniem takiego wyboru warto zadać sobie kilka pytań: Czy mamy „swoją piosenkę”, a jeśli nie to w jakim kierunku chcielibyśmy się poruszać z jej wyborem? Czy posiadamy już jakieś umiejętności taneczne, może wcześniej pasowałoby zapisać się na podstawowy kurs tańca? Czy ma być to standardowy taniec jak np. walc angielski, czy może chcielibyśmy jednak coś ekstra?

Następnie należy wybrać formę zajęć:
- Grupowy kurs Pierwszy Taniec
- Lekcje indywidualne

Najczęściej wybierane rodzaje tańców: walc angielski, walc wiedeński, discofox, rumba, foxtrot, tango, choreografia specjalna (wg. indywidualnych potrzeb)

Są jeszce wolne miejsca na zajęcia dla narzeczonych. Terminy ustalane są indywidualnie z każdą parą. Cena za godzinę zajęć wraz z opłatą za wynajem sali wynosi 70zł/h od pary.

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Candela Studio Tańca Mistrzów Świata
Szkoły tańca

Candela Studio Tańca Mistrzów ...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Szkoła Tańca B. P. Krzyżanowscy
Szkoły tańca

Szkoła Tańca B. P. Krzyżanowsc...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Akademia Ruchu
Szkoły tańca

Akademia Ruchu

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+