Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Maciejewski Adam - fotografia ślubna

ocena - 

Koszalin

k. Kołobrzeg

ul. Brytyjska 24/16
75-430 Koszalin
woj. zachodniopomorskie


Telefon:
662 86...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Cena zaczyna się od: 1300 zł

Szukacie odpowiedniej osoby, która godnie, ze smakiem i wyczuciem chwili pokaże łączące Was emocje w dniu ślubu? Pamiątka ta pozostanie z Wami na długie lata przypominając moment sakramentalnego "TAK". Każda sesja fotograficzna jest dla mnie indywidualna, ważna i wyjątkowa - jak Wy.

Ukończyłem liturgiczny kurs dla fotografów ślubnych, organizowany przez Kurię Biskupią w Koszalinie. Dzięki zdobytej tam wiedzy doskonale wiem, gdzie i kiedy podczas ceremonii ślubnej można robić zdjęcia oraz które kluczowe momenty ślubu należy uwiecznić na fotografii.

W mojej ofercie znajdą Państwo:

1. Sesja narzeczeńska - Doskonały sposób na poznanie fotografa. 

2. Przygotowania - w których towarzyszę Młodej Parze. Obejmują zazwyczaj fotografowanie podczas makijażu oraz ubierania się Panny Młodej. Jeśli Panna oraz Pan Młody ubierają się w tym samym mieszkaniu – staram się uwiecznić zarówno przygotowania jednej i drugiej osoby. Przygotowania kończy błogosławieństwo oraz wyjście z domu.

3. Ceremonia - zawarcie sakramentu małżeństwa to najważniejsza część dnia ślubu, dlatego staram się uchwycić emocje towarzyszące Parze Młodej oraz jej najbliższej Rodzinie podczas tego wydarzenia. Po zakończeniu sakramentu pod Kościołem składane są życzenia, a po nich często wykonywane jest zdjęcie grupowe.

4. Wesele- podczas zabawy weselnej staram się być jedynie postronnym obserwatorem, który nie przeszkadza Gościom. Jeśli Para Młoda ma ochotę – staram się uwiecznić na zdjęciach wszystkie obecne na weselu osoby – często także organizujemy mini-sesję plenerową z wybranymi Gośćmi podczas trwania wesela, gdy pozwala na to pogoda i otoczenie, w którym odbywa się zabawa. Podczas wesela jestem zazwyczaj obecny do zakończenia oczepin – kończę swoją pracę ok. 1 w nocy.

5. Plener - namawiam Pary Młode, abyśmy plener ślubny zorganizowali w dniu innym, niż ślub – jest wtedy więcej czasu i mniej stresu, istnieje możliwość aby pojechać w kilka miejsc i zupełnie się rozluźnić podczas sesji, która może być doskonałą zabawą. Zazwyczaj wcześniej ustalamy sobie przebieg całej sesji oraz miejsca, które odwiedzimy, ale często bywa i tak, że pomysły na konkretne ujęcia rodzą się spontanicznie. Jestem oczywiście otwarty na różne sugestie i staram się zorganizować sesję w ten sposób, aby Państwo Młodzi otrzymali ujęcia w wymarzonych przez siebie miejscach.

Jestem w stanie wykonać zdjęcia na terenie Koszalina, Kołobrzegu i do ok. 180 km od tych miejscowości.
Maciejewski Adam - fotografia ślubna zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Ann Marie Frames
Fotografia

Ann Marie Frames

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Weddingmotion | Fotografia Ślubna i Film
Fotografia

Weddingmotion | Fotografia Ślu...

polubienia0 polubień | 1 komentarzy | Ocena 5,0
Krzysztof Pałasz Fotografia i Wideofilmowanie
Fotografia

Krzysztof Pałasz Fotografia i ...

polubienia1 polubień | 1 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+