Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Łukasz Kłosiński

ocena - 

Police

Przyjaźni 34
72-009 Police
woj. zachodniopomorskie


Telefon:
793 92...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Dzień ślubu jest pełen emocji – napięcie podczas przygotowań, wzruszenie podczas ceremonii, radość podczas wesela. Fotografia ma zatrzymać czas, utrwalić te emocje, towarzyszące tym ważnym wydarzeniom, a także zarejestrować te sytuacje, które często umykają uwadze. Na swych zdjęciach chcę utrwalić wszystkie te uczucia, które rodzi dzień ślubu, sytuacje oddające charakter chwili.

W dobie fotografii cyfrowej, gdy każdy robi masę zdjęć, może się wydawać, że fotograf nie jest potrzebny. Każdy z gości zrobi setki zdjęć, a zamiast zatrudniać fotografa można kupić lustrzankę. Dlaczego jednak warto zatrudnić fotografa? Odpowiedź jest prosta: profesjonalny fotograf wie jak robić dobre zdjęcia (które nie będą prześwietlone, poruszone, źle skadrowane, o szaro-burych kolorach lub z wyraźnym zafarbem, z brzydkim i płaski światłem z wbudowanej lampy błyskowej, na których postacie nie będą miały nieestetycznie poucinanych kończyn, etc.), nie jest związany emocjonalnie z wydarzeniem, które fotografuje (dlatego jest w stanie się skupić na robieniu dobrych zdjęć i nie przegapi ważnych sytuacji pod wpływem wzruszenia), jako jedyny pozostanie trzeźwy i skupiony do końca (relacjonując te sytuacje, podczas których goście są już zbyt zmęczeni by chwytać za aparat), co najważniejsze – wie jak uchwycić atmosferę chwili, zatrzymać emocje na fotografii i zrobić to w estetyczny sposób. (Nawet jeśli nie zdecydują się Państwo na moje usługi, gorąco zachęcam do zatrudnienia profesjonalnego fotografa – na pewno po latach będą państwo zadowoleni, że nie pozostawili robienia zdjęć „wujkowi” i mogą cieszyć się pięknymi fotografiami).

Posiadam certyfikat uprawniający do wykonywania zdjęć podczas ceremonii kościelnych – w tym ślubów, chrztów, uroczystości komunijnych itp.
Łukasz Kłosiński zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

White Balance - Naturalny reportaż ślubny
Fotografia

White Balance - Naturalny repo...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Dobre Zdjęcia
Fotografia

Dobre Zdjęcia

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Senetra fotografia i filmowanie
Fotografia

Senetra fotografia i filmowani...

polubienia1 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+