Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Love Fotografia

ocena - 

Kraków

k. Katowice, Częstochowa

woj. małopolskie


Telefon:
501 36...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Cena zaczyna się od: 1000 zł

Mówi się, że ślub to najpiękniejszy dzień w życiu. Nasz taki właśnie był! Pełny uśmiechów, miłości i słońca! Zazdrościmy Wam tego, że to wszystko wciąż przed Wami. Dzień Ślubu wymaga wiele przygotowań, a kiedy w końcu nadchodzi chciałoby się wydłużyć każdą jego minutę, by jak najdłużej się nim cieszyć. Czasu nie da się cofnąć, ale mamy swoje sposoby by przywrócić magię tego Dnia.

Fotografia ślubna, bo o niej mowa to właśnie nasz sposób na przywołanie wspaniałych wspomnień i wywołanie uśmiechu na Waszych twarzach! Zdjęcia, które robimy przepełnione są pozytywną energią, miłością i ciepłem – bo taki właśnie powinien być Wasz Dzień! Obiektyw naszego aparatu wychwytuje każdy uśmiech, wzruszenie, pocałunek i sposób w jaki na siebie patrzycie.

Nie mamy żadnych limitów zdjęć, bo szczerze wierzymy, że każda chwila ślubu i wesela zasługuje na jej uwiecznienie.

Nad fotografią pracujemy razem – On to mistrz spontanicznych i pełnych humorów momentów! Potrafi uchwycić każdą zwariowaną chwilę, którą później wspominają Wasi bliscy i przyjaciele. W sesji plenerowej pokazuje swoją kreatywność i pasję. Uwielbia naturalność, wierzy, że najlepsze zdjęcia to te, z których bije prawdziwe uczucie … i coś w tym jest!

Ona jest jego drugą połówką. Bierze udział w profesjonalnej obróbce zdjęć, towarzyszy podczas sesji plenerowych, gdzie również robi zdjęcia drugim aparatem, by jeszcze bardziej uchwycić każdą chwilę Waszego Dnia. Różnica między Nią a Nim jest taka, że jest kobietą i na Ten Dzień patrzy zupełnie inaczej – bardziej subtelnie i romantycznie. Uwielbia zdjęcia, na których Państwo Młodzi nie są świadomi tego, że są fotografowani i okazują sobie czułość. Uwielbia wszystkie pocałunki, czułe głaskanie i głębokie patrzenie sobie w oczy – uwierzcie na Waszym Ślubie pełno będzie takich chwil – warto je później mieć w albumie.
Love Fotografia zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Ann Marie Frames
Fotografia

Ann Marie Frames

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Weddingmotion | Fotografia Ślubna i Film
Fotografia

Weddingmotion | Fotografia Ślu...

polubienia0 polubień | 1 komentarzy | Ocena 5,0
Krzysztof Pałasz Fotografia i Wideofilmowanie
Fotografia

Krzysztof Pałasz Fotografia i ...

polubienia1 polubień | 1 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+