Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Krzemińscy Fotografia - Artystyczna Fotografia Ślubna

ocena - 

Krosno

k. Rzeszów, Jasło, Sanok

Kard. St. Wyszyńskiego 29
38-400 Krosno
woj. podkarpackie


Telefon:
534 90...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Tagi: Rzeszów, Krosno, ślub, wesele

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Cena zaczyna się od: 2200 zł

Fotografowie, ale przede wszystkim żona i mąż. Dzięki własnemu doświadczeniu doskonale wiemy, jak ważną uroczystością w życiu jest własny ślub. Wiemy czego Para Młoda oczekuje i wymaga od fotografa ślubnego.

Realizujemy maksymalnie dwa projekty w miesiącu, dlatego macie Państwo pewność, że angażujemy się w 100%, jesteśmy kreatywni, pełni zapału, indywidualnie podchodzimy do każdej Pary. Dzięki temu, że jest nas dwoje, jesteśmy w dwóch różnych miejscach jednocześnie, widzimy więcej- jedną sytuację postrzegamy z punktu widzenia dwóch osób- kobiety i mężczyzny, dzięki temu otrzymują Państwo idealne połączenie.

Jeśli powierzą nam Państwo swoje zaufanie, zyskają wyjątkowe, unikalne zatrzymanie najważniejszych dla Was chwil na zdjęciach, które pozostaną z Wami na zawsze.

Fotografia to nasza pasja, która oferuje nieskończoną różnorodność postrzegania, interpretacji i działania. To wszystko sprawia, że nie ma mowy o „wypaleniu” zawodowym, o znudzeniu czy rutynie.

Fotografie wykonujemy przy użyciu profesjonalnego sprzętu marki Canon – pełno klatkowych aparatów oraz jasnych obiektywów, dzięki którym jakość zdjęć stoi na najwyższym poziomie. Zawsze mamy przy sobie zapasowy sprzęt fotograficzny, głównie po to, by zapewnić Młodej Parze spokój oraz pewność, że nic nie zakłóci naszej pracy, a tym samym nie wpłynie na efekt końcowy, którym są fotografie ślubne – pamiątka na całe życie.

Fotografujemy zawsze w sposób maksymalnie niewidoczny będąc jednocześnie zawsze w centrum wydarzeń. Utrwalając tym samym Państwa oraz zaproszonych gości w możliwie najlepszym ujęciu.

Fotografujemy śluby i wesela na terenie województwa podkarpackiego, małopolskiego oraz na terenie całej Polski, jak i świata. Gwarantujemy, że fotografie ślubne, które będziemy mieli zaszczyt dla Państwa wykonać będą tworzone z największą odpowiedzialnością i starannością.

Zapraszamy do współpracy.
Krzemińscy Fotografia - Artystyczna Fotografia Ślubna zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Foto Martese - Fotografia ślubna
Fotografia

Foto Martese - Fotografia ślub...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Zwelonem.pl - fotografia ślubna
Fotografia

Zwelonem.pl - fotografia ślubn...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Anais Photo
Fotografia

Anais Photo

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+