Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Karol Biskup - Dj Wodzirej na wesele Opolskie Opole i Śląsk

ocena - 

k. Opole, Nysa, Brzeg

woj. opolskie


Telefon:
603 60...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Tagi: dj wodzirej opole, dj na wesele opolski, dj karol biskup

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Cena zaczyna się od: 1500 zł

Reprezentujemy przede wszystkim wysoką kulturę osobistą, ale i humor, dlatego nasze wesela przebiegają w znakomitej atmosferze przy wspaniałych przebojach. Kiedy potrzeba, dj wodzirej na wesele opolskie dynamicznie i kreatywnie integruje gości na parkiecie.

Z DOŚWIADCZENIEM. Obecność na estradzie od 1998 roku pozwala bezbłędnie przewidzieć reakcję nastojów Waszych gości na parkiecie. Dlatego doskonale wiemy czy należy zagrać gorący rock’n’roll czy zaserwować polską balladę rockową.  Dj Karol Biskup – doświadczony prezenter opowiadać Wam będzie podczas zabawy ciekawe historie o prezentowanych nagraniach.

DLA CIEBIE.  Karol Biskup – to bardzo otwarty człowiek. Chętnie stworzymy razem z Wami idealną zabawę weselną. Proponujemy najlepszą muzykę do zabawy, a przede wszystkim chcemy spełnić Waszą muzyczną wizję wesela, stąd prezentujemy style muzyczne z całej encyklopedii muzycznej. Pop, rock, dance, r’n’b latino, biesiada – to tylko niektóre z gatunków muzycznych z których wybieramy z naszej płytoteki. Mamy przygotowane dla Was “muzyczne pudełko z czekoladkami” i tam są same smaczne!

Kolorowo i głośno. Eksplozja światła i dźwięku, które ze sobą współgrają podczas imprezy weselnej komponują się z kolorystyką wybraną do dekoracji sali oraz spełniają Wasze upodobania. Profesjonalne nagłośnienie i muzyka wysokiej studyjnej jakości sprawiają, że wszyscy będą mile zaskoczeni.

Jesteśmy w pełni gotowi w lokalu na godzinę przed Waszym przyjazdem.


Z INTEGRACJĄ Zabawy dj na wesele opole  integrują rodziny i znajomych, ale także wzbogacają zabawę gościom, którzy ich oczekują. Zabawy zawsze gościom proponujemy. Staramy się, aby ich formuła była zawsze interesująca. O ich ilości i doborze decydują – swoim zaangażowaniem – najczęściej sami goście.

I NAJLEPSZĄ MUZYKĄ NA WESELE.  Specjalizujemy się w muzyce tanecznej. Na weselach usłyszycie muzyczny koktail największych hitów ostatnich trzech pokoleń. Nie ukrywamy – lubimy trzymać odpowiednie tempo przez całą noc. Wasi goście poczują do nas zaufanie już od pierwszych sekund imprezy. Muzykę, w myśl zasady, że scenariusz pisze życie, dobieramy na bieżąco podczas zabawy, w zależności od reakcji gości.
Karol Biskup - Dj Wodzirej na wesele Opolskie Opole i Śląsk zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Zespół muzyczny AdiSound
Zespoły / DJ

Zespół muzyczny AdiSound

polubienia0 polubień | 1 komentarzy | Ocena -
Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski Brzoza Agency
Zespoły / DJ

Wiesław Konrad Brzoza Brzozows...

polubienia1 polubień | 2 komentarzy | Ocena -
djGromi
Zespoły / DJ

djGromi

polubienia0 polubień | 1 komentarzy | Ocena 5,0
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+