Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Karcma pod Strzechom

ocena - 

Katowice

k. Piekary Śląskie, Chorzów

Grzyśki 13
40-560 Katowice
woj. śląskie


Telefon:
601-53...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Maksymalna liczba miejsc: 140

Karcma Pod Strzechom jest najstarszą w Katowicach restauracją regionalną promującą kulturę Podhala. W jej 6 izbach napotkać można wiele pamiątek i historycznych eksponatów wykorzystywanych dawniej w codziennym życiu. Potrawy kuchni góralskiej czy śląskiej konsumować można w XIX w. saniach czy wozach w otoczeniu cepów, kos czy sierpów. A potrawy znalazły nie tylko uznanie w oczach odwiedzających nas gościach ale również Karcma jest trzykrotnym zdobywcą Śląskiego Znaku Jakości. Takie potrawy najlepiej się spożywa przy muzyce na żywo. W izbach karczmy nie raz już grała muzyka góralska, bułgarska, tatarska, grecka czy chorwacka.

Według właścicieli, którzy szczególnie dbają o smak i jakość jedzenia, Gość na talerzu ma dostać dużo, ładnie i smacznie. Z Karcmy ma wyjść syty i zadowolony- to główne zasady tego lokalu.

Oferujemy

Niewątpliwą atrakcją Karcmy Pod Strzechom jest kuchnia oparta na niepowtarzalnych recepturach podhalańskich gaździn, oraz wiekowej tradycji kuchni staropolskiej.

Charakterystyczny smak potraw bierze się z podstaw kuchni góralskiej, która tradycyjnie jest uboga asortymentowo, ale przebogata jeżeli chodzi o posmakowanie. To mieszanka zwyczajnych polskich przypraw, doskonałych mięs i warzyw.

Imprezy

Karcma Pod Strzechom pomaga w zorganizowaniu świąt rodzinnych i towarzyskich. Profesjonalnie przygotujemy każdą uroczystość: chrzciny, komunie, wesele, urodziny, imieniny, rocznice, jubileusze i stypy.  Zadbamy o to, aby uroczystość wywarła niezapomniane wrażenie na Państwa gościach. Wspólnie z Państwem ułożymy menu dobierając z naszej kuchni ulubione Państwa potrawy, które najlepiej wpiszą się w charakter spotkania.

Nasze doświadczenie wykorzystamy by doradzić Państwu ile porcji i rodzajów dań powinno znaleźć się na stołach. Służymy pomocą w ustalaniu kolejności i sposobu serwowania potraw. Karcma Pod Strzechom oferuje niepowtarzalną atmosferę organizowanych dla Państwa imprez. Nasze atuty, to dobry smak i gust oraz wysoka jakość i dyskrecja obsługi. Jedyne co musicie Państwo w tym celu zrobić, to powierzyć jej przeprowadzenie Karcmie Pod Strzechom.

Sala górna
- biała - do 40os
- sala kominkowa do 15os

Sala dolna
- koliba do 30os
- tranwaj do 20os
- wozownia do 20 os

Piwnica
- zbójnicka do 20 os

Szkolenia Firmowe

Nasz lokal dosponuje salą konferencyjną, która może pomieścić do 40 osób w układzie kinowym. Sala wyposażona jest w profesjonalny sprzęt multimedialny.
Karcma pod Strzechom zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Pałac Warmątowice
Sale weselne / restauracje

Pałac Warmątowice

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Dom Weselny Euforia Myślenice
Sale weselne / restauracje

Dom Weselny Euforia Myślenice

polubienia0 polubień | 1 komentarzy | Ocena 5,0
Sale Weselne Romeo i Julia
Sale weselne / restauracje

Sale Weselne Romeo i Julia

polubienia1 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+